Retina teknolojisi ile makyajlanarak piyasaya sürülen yeni iPad Mini'nin fiyatı belli oldu.

Yeni iPad Mini’nin Fiyatı Belli Oldu

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

Retina teknolojisi ile makyajlanarak piyasaya sürülen yeni iPad Mini'nin fiyatı belli oldu.

Retina teknolojisi ile makyajlanarak piyasaya sürülen yeni iPad Mini’nin fiyatı belli oldu.

Apple’ın Retina teknolojisi ile yenilenmiş tableti iPad Mini’nin fiyatı resmi olarak açıklandı.

Apple’ın makyajlanarak piyasaya sürülen yeni tabletinin fiyatı belli oldu. Retina Display teknolojisine sahip olan yeni iPad Mini başta Apple Store olmak üzere, mağazalarda satışa sunuldu..

Wi-Fi modelleri 319 Sterlin’den satışa sunulurken, Wi-Fi ve GSM desteği sağlayan modelleri 419 Sterlin’den alıcı bulunacak. Her modelin farklı hafızaya sahip çeşitleri var. 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB modeller sırasıyla 319 Sterlin, 399 Sterlin, 479 Sterlin, 559 Sterlin fiyatlarıyla kullanıcı beğenisine sunuldu. GSM desteği sağlayan modeller 100 Sterlin daha fazla olarak belirlendi.

iPad Mini’nin, 9.7-inç ekrana sahip büyük abisi iPad Air, bu ay başında satışa sunulmuştu. Apple CEO’su Tim Cook, yeni tabletlerin stoklarından fazlasıyla depolarında bulunduğunu söyledi.

Retine Display teknolojisi sayesinde, iPad Mini rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor. Google’un 2. Nesil Nexus 7 tabletinde 323 ppi varken, iPad Mini Retina desteği sayesinde 326 ppi’ya yükseliyor.

Apple bu yıl sonu ve takibindeki 2014 yılı boyunca yeni ürünleriyle, pazardaki payını daha da büyüteceğe benziyor. Tablet ve akıllı telefonların ardından yeni Mac bilgisayarların da yolda olduğu açıklanmıştı.