Sistem Önerileri – Aralık 2013

In Tavsiyeler by Haluk Sekendiz235 Comments

sistem önerileri (2)
Aralık ayında; AMD ve Nvidia’nın yeni seri ekran kartlarının tamamı raflardaki yerlerini aldı ve tüm sistemlere bu modelleri ilave ettik. Intel ve AMD cephesinde herhangi bir hareketlilik yok. 2014 ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan 14nm üretim teknolojisine sahip Broadwell mimarisinin yaygınlaşmasına kadar geçen sürede, Intel tarafındaki işlemci ve anakartlarda herhangi bir değişim olmayacak. AMD’de ise, yeni işlemciler geldikçe listelere dahil edeceğiz. Bunların haricinde stok durumlarına göre ürünleri muadilleri ile değiştirip, fiyatları her ay olduğu gibi güncelledik.

Satın alma aşamasında sistemleri kategorilere ayırıyoruz. Ana başlıklar: oyun, render, ofis, HTPC (çokluortam) ve dizüstü sistemler. İlave olarak son dönemlerde popülaritesi artan tabletleri de rehberimize dahil ettik.

Bizim önerilerimizde yer almayan marka ve modellerde “tavsiye etmiyoruz” anlamını çıkartmayın, istediğiniz herhangi bir bileşeni, sistemin genel mantığını fazla zedelemeden benzer bir marka/modelle rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

 

[end_tabset]