iPhone 6 2014’ün Ortasında Piyasaya Sürülecek

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

Apple Logo

Apple’ın yeni telefonu piyasaya ne zaman sürülecek? İşte iPhone 6 hakkında ortaya çıkan son söylentiler:

Apple’ın olay yaratan ve bir fenomen haline gelen telefon serisi iPhone anlaşılan o ki, daha uzun yıllar aramızda olacak. iPhone 4S’ten bu yana her piyasaya çıkışı bir şovla gerçekleştirilen telefonun yeni modeli piyasaya ne zaman sürülecek?

Kullanıcıların merak ettiği bu konu henüz netlik kazanmadı. Apple, son 3 iPhone ürününü yıl sonuna doğru piyasaya sürmüştü. Yaz aylarında Apple’ın düzenlediği geliştirici fuarını sırasında, yeni telefonun detayları da belli oluyordu. Ancak bu sefer bu gelenek bozulabilir.

Susquehanna Financial Group araştırmacılarından Mehdi Hosseini’nin açıklamalarına göre iPhone 6’nın piyasaya çıkışı 2014’ün ortasında olacak. Hatta kesin bir tarih vererek, çıkışın Haziran ya da Temmuz aylarında yapılacağını söyledi. Hosseini’nin araştırmalarına göre Apple Tayvan ve Kore’deki üretici firmalarla bağlantıya geçti. Üretici firmaların yeni üretilecek bir telefona ne kadar hazır olduklarını anlamaya çalışıyorlar.

Apple’ın şimdiden iPhone 6 çalışmalarına giriştiği düşünülüyor. Ortada telefon hakkında bir detay yok. Ancak piyasaya sürülmesini şimdiden bekleyen milyonlarca takipçisi var.