iPad Air ve iPad Mini İçin Ücretsiz Uygulamalar

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

iPad Mini ve Air

Apple tarafından ücretsiz olarak sunulan en iyi uygulamaları sizler için seçtik.

iPad ve iPad Mini kullanıcıları için sunulmuş en iyi uygulamaları sizler için sunuyoruz. Bu listenin güzelliği ise tüm uygulamaların tamamen ücretsiz olması.

Dots

Dots Oyun

Dots, saçma bir şekilde insanı kendisine bağımlı hale getiren oyunlardan biri. Anlaşılması ve oynanabilirliği oldukça basit bir oyun. Renkli noktacıkları birbirine bağlayıp puan kazanmaya çalışıyorsunuz.

Dots’u buradan indirebilirsiniz.

Real Racing 3

Real Racing 3

iOS platformuna zaman zaman konsolla karşılaştırılıyor. Real Racing 3 bunun en güzel kanıtı. İlgi çekici grafikleri ve bol araba seçkisiyle Real Racing 3 ile hız tutkunuzu doyurabilirsiniz. Ayrıca Multiplayer olarak oynayabilme imkanınız da var.

Real Racing 3’ü buradan indirebilirsiniz.

WWF Together

WWF Together

Doğal yaşamı korumak amacıyla dünya çapında başarılı çalışmalara imza atan WWF’in Together uygulaması sayesinde öğrenmenin sınırları olmadığını göreceksiniz. Büyüleyici fotoğraf galerisi ve doğal yaşam gerçekleri hakkında bilgi dolu olan bu uygulama, Apple kullanıcılarının 2013 yılında en çok indirdiği uygulamalardan biri.

WWF Together’ı buradan indirebilirsiniz.

Robot Unicorn Attack 2

Robot Unicorn Attack 2

İlki çok ilgi çekmiş olacak ki, ikincisini yapmışlar. Robot Unicorn Attack 2, ismi ve görünüşü itibariyle ne kadar absürd dursa da, başında saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

Robot Unicorn Attack 2’yi buradan indirebilirsiniz.

Youtube

Youtube

Youtube’un mobil uygulaması ilk piyasaya sürüldüğünde, kullanıcılarına saç baş yoldurtmuştu. Zamanla güncellenen Youtube mobil, sosyal medya platformları arasında en kolay erişilebilirliğe sahip olan uygulama. Müzik, video, rehber, inceleme ve hatta dizi/film izlemek için en uygun yer.

Youtube’u buradan indirebilirsiniz.

Garage Band

Garage Band

Garage Band, uygulama mağazası içerisidne öğrenmesi ve kullanması en basit müzik programlarından biri. Uygulamanın detaylarına karşılık, ücretsiz olması kullanıcıyı şaşırtıyor.

Garage Band’i buradan indirebilirsiniz.

Duolingo

Duolingo

App Store’da yılın en çok indirilen uygulamalarından biri. Hem de ücretsiz. Duolingo sayesinde, yeni bir dil öğrenmek artık daha kolay. Ufak oyunlar oynarak, basit kelimeleri hızlıca anlayabileceksiniz.

Duolingo’yu buradan indirebilirsiniz.

Spotify

Spotify

Piyasadaki en iyi müzik platformlarından biri. Ufak bir ekran üzerinden yüzbinlerce şarkı arasında seçin yapmak her zaman kolay olmuyor. Spotify’in basit arayüzü ve ücretsiz olması onu, müzikseverlerin vazgeçilmez uygulaması haline getiriyor.

Spotify’i buradan indirebilirsiniz.

Triptease

Triptease

Seyahat etmeyi seviyorsanız Triptease tam size göre. Dünya’nın birçok yerinden çekilmiş özel fotoğraflar ve bilgilendirmeler barındıran Triptease sayesinde, gitmek istediğiniz yerler avuçiçinize sığıyor.

Triptease’i buradan indirebilirsiniz.

Flow Free

Flow Free

Dots’tan sonra bir başka bağımlılık yapan oyun. Renkli noktaları, birbirinin üzerinden geçmeyecek çizgiler oluşturarak birbirine bağlamanız gerekiyor. Zeka oyunları arasında en eğlencelisi olan Flow Free, ücretsiz olarak App Store’da Apple kullanıcılarına sunulmuş durumda.

Flow Free’yi buradan indirebilirsiniz.