Playstore’dan Stronghold Collection Kampanyası

In Oyun by Özay ŞenLeave a Comment

stronghold-collection

Dijital oyun platformu Playstore, nostaljik strateji serisi Stronghold oyunlarını içeren Stronghold Collection’ı uygun fiyata oyunseverlere sunuyor!

Firefly Studios tarafından geliştirilen Real-Time Strategy (RTS – Gerçek Zamanlı Strateji) özellikleri taşıyan nostaljik Stronghold serisi, Stronghold Collection ismiyle bir araya toplanmıştı. Dijital oyun platformu Playstore, eskiyi yad etmek veya oyuna sıfırdan başlamak isteyenler için Stronghold Collection’ı uygun fiyat ve taksit imkanlarıyla oyunseverlere sunuyor.

Stronghold, Stronghold Crusader, Stronghold Crusader Extreme, Stronghold Legends ve Stronghold 2 oyunlarını içeren paket %75 indirim ile 48 TL yerine 12 TL’ye Playstore üzerinden satışa sunuldu. 5 oyun içeren Stronghold Collection, 7 Şubat’a kadar Playstore takipçilerine 12 taksit imkanıyla satılacak.

Stronghold serisi, Orta-çağ dönemindeki krallıkları konu alan bir strateji oyunu. Serinin devam oyunlarıyla birlikte, oyunculara haçlı ordularını yönetebilme imkanı sunulmuştu. Askeri idareyi kontrol eden oyuncuların, ekonomi ve politika gibi etmenlere de dikkat etmesi gerekiyor.

Playstore fırsatı ile oyuna sahip olmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

http://www.playstore.com/#!/oyun/stronghold-collection