Ekranı Sadece Siz Görün: Leitz Complete

In Haber, İş by Ali GüngörLeave a Comment

Leitz’tan iPad’leri çizilmeye, lekeye ve meraklı gözlere karş koruyan “Leitz Complete” Gizlilik Filtreli Kılıf! Ekranı sadece sizin görmeniz için özel bir filtre sunuyor. İşte Leitz Complete’in özellikleri ve fiyatı…

leitz_complete_gizlilik_kilifi_13Yeni “Gizlilik Filtreli Kılıf” sayesinde mobil çalışanlar, iPad ekranlarında yer alan önemli bilgilerini meraklı gözlerden koruyabiliyor. Kullanıcılar kristal netliğindeki görüntülere bakarken, trende, uçakta ya da otobüste yan koltukta oturanlar iPad’e baktıklarında yalnızca siyah bir yüzey görebiliyor.

Veri güvenliği ve gizliliği tüm dünyada kurumların ve bireylerin üzerine en çok eğildiği konuların başında geliyor. Özel hayatlarının ifşa edilmesini, önemli bilgilerinin çalınmasını engellemek isteyen şirketler ve bireyler, aldıkları önlemleri artırma yoluna gidiyor.

Bireysel ve profesyonel kullanım alanında en çok tercih edilen cihazlardan biri olan iPad, güvenlik endişesinin yoğunlaştığı unsurların başında geliyor. Hassas retina ekranı çizilmelere karşı fazla direnç gösteremezken, trende, otobüste ya da uçakta meraklı gözlerin de hedefi oluyor. Ekranda yer alan ve belki de hayati nitelikte önem taşıyan bilgiler kısa bir süre içerisinde başkaları tarafından görülebiliyor ve kötü amaçlar için kullanılabiliyor.

leitz_complete_gizlilik_kilifi_11

120 yılı aşkın süredir modern yaşamı kolaylaştıran yenilikçi çözümlerin üreticisi Leitz, Complete serisine ait “Gizlilik Filtreli Kılıf” ile bu endişeleri gideriyor. iPad ve iPad Mini için tasarlanan kılıf, esnek ön kapağı ve entegre ekran gizlilik filtresi sayesinde kullanıcı dışındaki hiçbir gözün iPad ekranını görememesini sağlıyor.

Klasörü icat eden ve dünyadaki ilk taşınabilir delgeçin mucidi Louis Leitz’ın adımlarını takip eden Leitz markası, son 15 yıldır Esselte Corporation ile işbirliği içerisinde yürüttüğü çalışmalarla gündelik ofis hayatını kolaylaştırmayı sürdürüyor. Leitz Complete serisi profesyonel çalışanları hedefleyen ve tablet ve akıllı telefonlar için çözümler sunan bir mobil aksesuarlar serisi. Markanın mükemmel organizasyon ve güvenilir ofis ekipman çözümlerinin yeni yüzünü yansıtan “Complete” serisi, değişen iş ve sosyal yaşam koşullarını da kolaylaştırmayı hedefliyor. Çalışma hayatının daha “mobil” olmasıyla birlikte bilgi güvenliği yalnızca ofiste değil, seyahat halinde de kritik bir konu halini alıyor. Yeni Gizlilik Filtreli Kılıf, Leitz Complete serisinin bu alana yönelik ilk çözümü olarak öne çıkıyor.

leitz_complete_gizlilik_kilifi_10

Kılıf,  iPad ve iPad Mini’yi çepeçevre korurken arka kapakta yer alan stand, ideal yazma ve görüntüleme açısını sağlıyor. Ekran gizlilik filtresine sahip ön kapak ekranı çizik ve leke oluşumuna karşı koruyor. Kılıfın en can alıcı özelliği ise ekranı meraklı bakışlardan koruması. iPad ve iPad Mini ekranında yer alan görüntüler, videolar, fikirler, metinler ve her türlü bilgi bu kılıf sayesinde yalnızca kullanıcısına görünüyor. iPad’ini trende ya da uçakta kullanan bir profesyonel, bu sayede bilgilerinin yan koltuktakiler tarafından görüntülenme endişesi yaşamıyor. Kullanıcı iPad ile çalışırken, yan koltukta oturan kişi ekrana baktığında simsiyah bir yüzeyle karşılaşıyor. Kılıf, iPad’in retina ekranının tüm fonksiyonlarıyla çalışmasına engel olmuyor. Leitz Complete Gizlilik Filtreli Kılıf siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra yatay ve dikey biçim seçenekleriyle de kullanıcıya sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.leitz.com/complete

Tavsiye edilen perakende satış fiyatları:

iPad uyumlu kılıf: 165 TL + KDV

iPad mini uyumlu kılıf: 125 TL + KDV

leitz_complete_gizlilik_kilifi_4

Esselte Leitz Hakkında

Esselte   Leitz   organizasyonel  çözümler  alanında  dünyanın  önde  gelen üreticilerinden  biridir.  120 ülkede  satışı gerçekleştirilen ürünlerinin yıllık satış hacmi 1 milyar doların üzerindedir. 27 ülkede iştiraki bulunan ve yerel, bölgesel ve küresel pazarlarda birçok markaya sahip olan şirketin başlıca markaları arasında Leitz, Rapid, Esselte, Pendaflex, Ampad ve Xyron yer almaktadır. Esselte Leitz,  2013 yılında modern ev ve iş yerlerini kolaylaştıran ve düzenlemeye yardımcı olan yenilikçi çözümler geliştirme serüveninde yüzüncü yılını kutlamıştır.  Şirket,  geride kalan 100 yılı aşkın sürede değişen pazar koşullarına uyum sağlamıştır. Esselte Leitz, birçok kez sektörden ve tüketici kuruluşlardan prestijli ödüller kazanan çözümler üretmiştir. Söz konusu çözümler arasında Leitz Complete mobil cihazlar için aksesuarlar, tanıtımlar ve online çözümler yer almaktadır. Tüm bunların yanında şirketin Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanında olağanüstü bir sicili bulunmaktadır. Esselte Leitz hakkında daha fazla bilgi için www.esselte.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.