Titanfall Şimdi Playstore’da Ön Siparişte!

In Oyun by Berker GüngörLeave a Comment

Titanfall01

Titanfall şimdi ön siparişle Playstore üzerinden alınabilir!

Call of Duty serilerinin yaratıcısı olan Infinity Ward‘ın beyin takımı 2010 yılında firmadan ayrılıp kendi oyun stüdyolarını kurdular. Respawn Entertainment adıyla kurulan bu yeni firma kısa süre içinde Titanfall adlı yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladı. 2013 E3 fuarında daha çıkmadan 60 ödül kazanan ve 2014’ün en çok beklenen oyunları listesinde başa yükselen Titanfall, Mart ayında piyasada olacak.

Titanfall gelecekte geçiyor, insanlığın uzaya açılmasının üzerinden nesiller geçmiş, pek çok yıldız sisteminde koloniler kurulmuştur. Uygarlıktan en uzak bölgeler ise Frontier adıyla anılmaktadır ve buralarda medeniyet genellikle namlusu tüten silahlar üzerine kurulu olarak işlemektedir. Tabii kaçınılmaz olarak işin içine Titan adı verilen büyük savaş makineleri de girmiştir.

Titanfall ilk bakışta Mech Warrior serilerini andırsa da, oyunculara hem yaya, hem de Titan içinde çarpışma fırsatı sunacak. Yaya iken çeviklik ve akrobasi sayesinde hayatta kalmaya çalışacak, Titan‘a bindiğimizde ise daha kalın bir zırh ve daha büyük silahların avantajından faydalanacağız. Tamamen multiplayer olarak tasarlanan Titanfall, işin içine bir miktar hikayecilik de katarak sıra dışı olmayı amaçlıyor.

Titanfall‘un Mart ayında piyasada olması planlanıyor. Windows PC, Xbox 360 ve Xbox One için çıkacak olan oyun, Microsoft‘un platformlarına özel geliyor. Playstore üzerinde ön siparişle satılmaya başlanan oyunu burada verdiğimiz bağlantıyı izleyerek uygun taksitlerle edinebilirsiniz.