Anasayfa Oyun Playstore’dan Grand Theft Auto Serisine Yüzde 80’e Varan Dev İndirimler

Playstore’dan Grand Theft Auto Serisine Yüzde 80’e Varan Dev İndirimler

gta-serisi-indirim

Playstore, oyun dünyasının fenomen haline gelen Grand Theft Auto serisine kaçırılmayacak indirimler sunuyor.

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve 3D platforma geçmesiyle, oyun dünyasının vazgeçilmezleri arasına adını altın harflerle yazdıran Grand Theft Auto için Playstore’da kaçırılmayacak fırsatlar var.

Açık dünya konseptine dayanan, yüzlerce saat oynama süresi tanıyan Grand Theft Auto serisinin PC için çıkan 3. oyunundan son oyunu GTA IV’e kadar devasa indirimler bulunuyor.

Grand Theft Auto III, Vice City ve San Andreas oyunlarını içeren Trilogy Paketi %80 indirimle 60 TL yerine 12 TL’ye Playstore kullanıcılarına sunuluyor. Oyunları tek tek satın almak isteyenler için de tüm oyunlar için ayrı ayrı %77 indirim fırsatı sunuluyor.

gta-3-serisi

Grand Theft Auto IV ile yepyeni bir dünya sunulmuştu. Playstore’da bu yepyeni dünya için devasa indirimler sunuyor.

GTA IV %75 indirim ile 48 TL yerine 12 TL’ya, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City ek paketi %80 indirim ile 80 TL yerine 16 TL’ye, The Lost and Damned ile The Ballad of Gay Tony ek paketlerini ve ana hikayeyi içeren Grand Theft Auto IV: Complete Edition %80 indirim ile 80 TL yerine 16 TL’ye Playstore kullanıcılarına sunuluyor.

  • mert

    Paybyme Geçerlimi Veya İninal ?

  • recep

    geçerli

  • kerimcan

    recep abi ben bişey sorcam cevap verirsen çok sevinirim abi ben gta 4 satın aldım steam den bende polis modu velan oynamayı çok seviyom abi eğer oyunda bi sorun velan olursa abi nasıl tekrar kurarım steam de abi cevap verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler