Dark Souls 2 Nisan Ayında PC’ye Geliyor!

In Oyun by Berker GüngörLeave a Comment

Dark_Souls_2

Namco Bandai bu kez oyunu PC’ye çıkarmak için bir sene beklemeyecek gibi görünüyor.

Dark Souls  piyasaya ilk çıktığında oyun konsollarını hedef alıyordu, PC sürümünün çıkması ise ancak bir sene sonra gerçekleşmişti. Satışlardan gayet memnun olan Namco Bandai, yakında çıkması beklenen ikinci oyunun PC sürümünü konsollardan hemen sonra yapacak gibi görünüyor.

Yukarıda gördüğünüz resim ise bir süre önce ortaya çıktı ve Collector’s Edition sürümünün haberini veriyor. İlk başlarda bunun sahte olduğu düşünülmüştü. Ancak Namco Bandai yetkilileri bu posterdeki bilgileri yalanlamadı, aksine buradaki Collector’s Edition ürünün daha ziyade Asya-Pasifik pazarına yönelik olduğunu ima ettiler.

Öte yandan oyunun çıkış tarihiyle ilgili herhangi bir yalanlama olmaması, 25 Nisan 2014 tarihinin geçerli çıkış tarihi olması ihtimalini hayli güçlendiriyor. Farklı ülkelerde değişik çıkış tarihleri olması beklenebilir, ancak aradaki fark çoğunlukla bir kaç günü geçmiyor. Nitekim oyunun konsol sürümleri Mart sonunda tüm dünyada hemen hemen aynı anda yapılacak.

Eğer Dark Souls 2 türünde oyunlar ilginizi çekiyorsa, seriye ilk oyundan başlayabilirsiniz. Dark Souls: Prepare to Die Edition ilk oyunun tüm güncellemeleri ve eklentilerini de içeriyor ve Playstore üzerinden edinebilirsiniz.