Anasayfa Haber MSI GT70 2OL’nin Teknik Özellikleri ve Detayları

MSI GT70 2OL’nin Teknik Özellikleri ve Detayları

MSI GT70 2OL

3D CAD ve modelleme için özenle yaratılmış MSI laptopun teknik özelliklerine ve detaylarına bir de yakından bakın!

MSI, 3D performansında en yüksek hıza sahip dizüstü bilgisayarlar arasına giren MSI GT70 2OL modelini kısa süre önce duyurdu. Grafik tasarım sürecini hızlandırmak amacıyla MSI, NVIDIA Quadro K4100M ekran kartı , 4.Nesl Intel Core i7 işlemci ve Windows 8 Pro/Windows 7 Professional işletim sisteminin yanı sıra Super RAID 2 ve Cooler Boost 2 gibi teknolojileri kullanarak donanım ve yazılım uyumluluğunu optimize ediyor.

Ayrıca 4 adede kadar monitörün aynı anda kullanılmasına destek veriyor ve Autodesk ve Solidworks sertifikasına sahip. Bu özelliklerle GT70 2OL daha iyi bir kararlılık ve daha yüksek bir iş verimliliği sunuyor.

Quadro K4100M DDR5 4GB Ekran Kartı

Bir önceki nesile oranla daha fazla CUDA çekirdeği ve daha yüksek bellek bant genişliğine sahip olan Quadro K4100M ekran kartları bu sayede 3D CAD uygulamaları çalıştıran mühendis ve tasarımcıların daha geniş, daha karmaşık sahneleri daha kısa sürede oluşturmalarına olanak tanıyor.

Güçlü Quadro K4100M ekran kartları, Autodesk 3DS Max, Maya, Mudbox, Siemens NX, CATIA ve 3D Showcase gibi profesyonel tasarım uygulamaları ile mükemmel uyumluluğa sahiptir.

Super Raid 2- Büyük Dosyaların Okuma/Yazma Hızlarında Artış

Super RAID 2, 3 adet mSATA SSD disk kullaranarak 1500 Mb/sn okuma hızına ulaşabilir, sistem açılış ve kapanış sürelerini kısaltır, uygulama ve dosyaların yüklenme, kodlama işlemlerini hızlandırır. Ayrıca kullanıcıların yüksek boyutlu video ve görüntü dosyalarını 2.5” boyutunda bir sabit depolama biriminde saklamalarına olanak tanır.

Özel Cooler Boost 2 Teknolojisi ile En iyi Sistem Kararlılığı

Cooler Boost 2 soğutma teknolojisi, tek tuşla devreye giren soğutma çözümü sayesinde akıllı, sessiz ve yüksek verimliliğe sahip tek fan ile mükemmel termal dayanıklılık ve yüksek sistem kararlılığı sunar. Bu tasarım, %25 daha düşük gürültü oranı ve %15’e kadar daha yüksek soğutma performansı sağlar.

En yeni ve En güçlü NVIDIA Quadro Ekran Kartları

MSI WorkStation’lar en yeni NVIDIA Quadro K4100M, K3100M ve K2100M ekran kartları CUDA paralel işlemci çekirdekleri ve bellek bant genişliği ile donatıldı ve OpenGL 4.3, DirectX 11, Shader Model 5.0, OpenCL ve Precision FP32 teknolojilerine tam destek veriyor. Bu nedenle MSI Mobile Workstation modelleri, Adobe CS6, Autodesk Inventor, AutoCAD, Dassault Systems CATIA, SoliWorks, PTC Creo ve Siemens NX gibi profesyonel tasarım yazılımlarında en iyi sonuçları sunuyor.

msi-teknik-tablo