Anasayfa Haber Mafia 3 Hakkında Son Söylentiler!

Mafia 3 Hakkında Son Söylentiler!

Mafia 3
Mafia 3

Mafia

Mafia 3’ün geçeceği bölge ve karakterleri hakkında ilk söylentiler açığa çıktı!

Take-Two’nun alt markalarından biri olan 2K’nın, Mafia III üzerinde çalıştığına dair bazı fısıltıların dolaştığı doğru. Yavaştan bu haberler söylentilere ve sızıntılara dönüşmeye başladı. Mafia 1 ve 2’nin geliştiricisi 2K, yeni oyun için kadroyu, bölgeyi ve karakterleri belirlemeye başladı.

AGB tarafından ortaya çıkarılan kadro seçimlerine göre Mafia III, Louisiana’da geçecek. Bunun için Louisiana’da doğmuş 3 oyuncu aranıyor. Bu oyuncuların Franklin, Tony ve Mickey isimli üç karaktere hayat vereceği söyleniyor.

Karakterlerin de ilk detayları ortaya çıktı aslında. Açıklamalara göre Franklin, 20’li yaşlarının başında ve her işin bir karşılığının olduğunu düşünen girişimci bir karakter olacak. Tony ise grubun en yaşlısı. 30’lu yaşlarının başında olan Tony, kıvrak zekası ile grubun beyni olacak gibi duruyor. Öte yandan genç yaşlarında, sokak kabadayılığına başlayan ve ağzı gerektiğinden fazla laf yapan Mickey isimli bir karakter de Mafia III’ün ana senaryosunda bulunacak.

Hikayenin Louisana Eyaleti’nde geçeceğini söylemiştik. Merkezi noktanın New Orleans olacağı düşünülüyor. Ayrıca Mafia II’de sunulan açıkdünya konseptinin daha fazla geliştirileceği belirtiliyor. Hatırlarsanız, Mafia II açık-dünya konseptine sahip olmasına karşın oyuncuya pek fazla seçenek bırakmıyordu. Görevler arasında yolculuk yapabileceğimiz canlı bir şehir sunulmuştu.

Bu seferki oyunun büyük ses getirmesi için geniş çaplı çalışmalar başladı gibi gözüküyor.

Oyun tutkunu ve kitap kurdu. Yeri gelir masaüstü oyun oynar hatta oynatır. Kardeş site Frpnet ile uzun zamandır içli dışlıdır. Bilimkurgu'yu ve bilimin kendisini yakından takip eder.