Anasayfa Haber Cooler Master’ın STORM Alüminyum Serisi Satışa Çıktı!

Cooler Master’ın STORM Alüminyum Serisi Satışa Çıktı!

cooler-master-alüminyum-seri

Cooler Master’ın oyuncu kitlesine hitap eden Alüminyum serisi ürünleri Türkiye pazarına sunuldu.

Cooler Master’ın STORM Alüminyum serisine ait 3 yeni oyuncu ürünü Türkiye pazarına giriş yaptı. MECH Klavye, REAPER Fare ve PULSE R kulaklık oyuncu beğenisine sunuldu.

MECH Klavye

mech-klavye

MECH Klavye özel alüminyum kasa ile oldukça dayanıklı bir görünüm sergiliyor. Bu sayede seyahatleriniz sırasında bile korkmadan yanınızda taşıyabileceğiniz bir klavyeniz oluyor. Kullanıcı isteğine bağlı olarak 4 adet Cherry MX anahtar bulunuyor. USB 3.0 desteği ile çalışan klavyede, ses ve mikrofon çıkışları da bulunuyor. 5 farklı profil üzerinden 75 macro butonu atanabiliyor.

50 Milyon tuş vuruşu garantisi veriliyor. İçerisindeki 72 MHz frekans hızında çalışan 32-bitlik ARM Core işlemci sayesinde, tepki süresi azaltılıyor. Böylece oyunların keyfine anında varabiliyorsunuz. Ayrıca Full LED ışıklandırmaya sahip.

REAPER Fare

reaper-fare

REAPER Fare, 8200 DPI tepki hızına sahip. Ayrıca Avago laser sensörü ile bu hız katlanarak artıyor. Üzerindeki vites butonu ile DPI ayarını isteğe bağlı olarak düzenleyebiliyorsunuz.

128 KB’lık dahili hafızası sayesinde 4 farklı profil üzerinden 8 programlanabilir butona sahip. Her bir buton, farenin ergonomik yapısını bozmayacak şekilde yerleştirilmiş. Üzerindeki alüminyum plaka, kullanıcı isteğine bağlı olarak değiştirilebiliyor. Yani özelleştirme imkanı sunulmuş. Bu plaka kullanıcının elini de terletmiyor.

PULSE-R Kulaklık

pulse-r-kulaklik

PULSE-R Kulaklık ise 42mm’lik bağlantı noktası ile ses kalitesini en üst düzeye çekiyor. Üzerindeki mikrofon çıkartılıp takılabiliyor. Ayrıca karanlıkta beyaz ışık yayma özelliğine sahip. Diğer alüminyum modellerinde de olduğu gibi kulaklığın üzerinde bulunan plaka çıkartılıp, özelleştirilebiliyor.

Kulağı saran konforlu yapısı ile dış sesleri tamamen kesiyor. Böylece oyun süresi boyunca dış dünya ile iletişimi koparabiliyorsunuz. Kablo üzerindeki kontrol tuşları ile sesi yükseltip/azaltma ve mikrofonu açma/kapama işlemlerini elinizin altında tutuyorsunuz.