Diablo III Reaper of Souls, Media Markt’ta Ön Siparişe Sunuldu!

In Oyun by Özay ŞenLeave a Comment

Diablo 3 Reaper of Souls

Dünyanın en çok satılan oyunları arasında gelen Diablo III’ün merakla beklenen ek paketi Reaper of Souls ön siparişle 99 TL’ye satışa sunuldu.

Blizzard’ın fenomen haline gelen Diablo serisinin son oyununa ait, ilk ek paket çok yakında piyasaya çıkacak. Aydınlığın ve karanlığın savaşını konu alan Diablo serisi ve Sanctuary dünyasına dönmek için sabırsızlanan birçok oyuncu var.

Diablo III, Reaper of Souls ile takipçilerinin kalplerini fethetmeye hazırlanıyor. Firmanın yeni oyun için çıkaracağı ilk ek paket içerisinde bir sürü yenilik bulunuyor.

Ek paket ile birlikte oyuncular Crusader sınıfına kavuşacak. Ayrıca ana senaryoya eklenecek Act V sayesinde, Westmarch’ın sokaklarında dolaşan oyuncular Pandemonium Fortress’in gazabının altında, düşmanlarıyla mücadele verecek. Yeni seviyeler, yaratıklar, özellikler Diablo III hayranlarını bekliyor.

25 Mart’ta dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile buluşacak olan Diablo III: Reaper of Souls’un standart sürümüne mediamarkt.com.tr üzerinden siparişle 99 TL’ye, Collection Edition sürümüne ise  250 TL’ye ayrıca kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.