Anasayfa Oyun Batman: Arkham Knight’ın Kötü Adamı Belli Oldu!

Batman: Arkham Knight’ın Kötü Adamı Belli Oldu!

batman-arkham-knight-5

Batman Arkham serisinin yeni oyununa ait ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı!

WB Games altında piyasaya sürülecek olan Batman: Arkham Knight, serinin meraklılarını heyecanlandırıyor. Yapımcı firma meraklıların heyecanlarını yüksek tutmak için oyuniçi görüntüler yayınladı.

Yeni çıkan görüntülerde Iron Man zırhına bürünmüş bir Batman görüyoruz. Aman yanlış anlaşılma olmasın! Bu karakter Batman değil. Oyunun yeni kötü karakteri Arkham Knight.

Arkham Knight, yeni bir kötü karakter olarak karşımıza çıkıyor. Henüz kimliğini bilmiyoruz. Ancak DC evrenine hakim olanların  da tanıyacağı, Azreal olabileceği yönünde söylentiler var. Azreal bir dönem Batman kostümünü giyerek, ortalığı karıştırmıştı. Yeni oyunda buna bir gönderme yapılabilir.

Ayrıca Arkham Knight’ın, Red Hood olabileceği de söyleniyor. Yani Jason Todd. Bu karakter, Dick Grayson’ın ardından ikinci Robin olarak Batman’in yanında çalışmaya başlamıştı. Sonrasında ise yollarını ayırarak Red Hood ismini almıştı.

Ortaya çıkan görüntüler oldukça hoş. Yeni oyunun, serinin bütünlüğünü koruyacak bir havada yansıtılacağını gösteriyor.

batman-arkham-knight-1 batman-arkham-knight-2 batman-arkham-knight-3 batman-arkham-knight-4 batman-arkham-knight-6 batman-arkham-knight-7