Prestigio Grace İnceliğiyle Büyüleyecek!

In Bülten, Haber, Mobil by Berker GüngörLeave a Comment

PRESTIGIO_GRACE_BK

Prestigio, süper ince tasarıma sahip yeni amiral gemisi Grace ile ilgili ilk bilgileri paylaştı.

Prestigio’nun şimdiye kadar ürettiği en ince telefon olma özelliğini taşıyacak olan Grace sadece 5.5 mm kalınlığı, son derece şık tasarımı ve üstün teknik özellikleri ile çok ses getirecek. Full HD çözünürlükte 5 inç boyutunda Super AMOLED ekrana sahip olan Prestigio Grace’de ayrıca Gorilla Glass 3 koruması da bulunacak.

Metal ve camın etkileyici uyumunu yansıtacak olan Prestigio Grace’de 1.7 GHz hızında 8 çekirdekli Cortex A7 işlemci ve 2 GB bellek bulunacak. İşletim sistemi olarak Android 4.4 KitKat ile gelecek olan Prestigio Grace’in 13 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası bulunacak. Kullanıcılar Full HD çözünürlükte video da çekebilecek.

PRESTIGIO_GRACE_WH

Prestigio’nun yeni geliştirdiği Lock Screen MultiStart (Kilit Ekranı Çoklu Başlangıç) özelliği de ilk kez Grace ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Kolayca kişiselleştirilebilen bu fonksiyon sayesinde telefonun en önemli özelliklerine hızlı bir şekilde erişmek mümkün olacak. Yeni kilit ekranında haber akışları ve sosyal medya güncellemeleri izlenebilecek. Kilit ekranındaki widget’larla çoklu ortam dosyaları ile ilgili uygulamalara hızlıca erişilebilecek.

Prestigio Grace bu yıl Ağustos ayında raflarda olacak.