Elit Perla Palas’ın tercihi TP-LINK ürünleri oldu

In Bülten, İş by Özay ŞenLeave a Comment

tp-link

İstanbul Kurtköy’de Delmar Yapı’nın inşaa ettiği Elit Perla Palas, tüm kablosuz ağ altyapısında TP-LINK ürünlerini tercih etti.

Bireysel ürünleri ile tanınan ancak kurumlara yönelik de geniş ürün grubu bulunan TP-LINK, çözüm ortakları aracılığıyla kurumsal projelere de imza atıyor. Geçtiğimiz günlerde bu projelere bir örnek İstanbul Kurtköy’de inşa edilen ve hem otel, hem rezidans, hem de ofis bölümleri olan Elit Perla Palas’da gerçekleştirildi.

TP-LINK’in çözüm ortağı Damataş Teknoloji Platformu ile birlikte gerçekleştirdiği projede Elit Perla Palas’ın kablosuz ağ altyapısında TP-LINK ürünleri kullanıldı. Otel, hastane, okul, site gibi yerlerde anahtar teslimi zayıf akım projeleri gerçekleştiren Damataş Teknoloji Platformu, Elit Perla Palas projesinin kablosuz internet bölümünde dünyanın bir numaralı ağ üreticisi TP-LINK ürünlerini kullandı. Bu proje kapsamında en alttan en üst seviyeye kadar tüm network ve internet alt yapısı TP-LINK ürünleriyle sağlandı.

Ekolojik enerji ve çevre dostu özelliklerine sahip olarak inşa edilen Elit Perla Palas projesinde her türlü teknik desteği sunan TP-LINK, bu uygulamada da proje aşamasından itibaren çeşitli çözüm önerileri ve ürünlerinin yanı sıra teknik destek hizmeti de sağladı.