Anasayfa Video Kafa Ayarı Kafa Ayarı #10 – İnsanı Deli Eden Cep Telefonları

Kafa Ayarı #10 – İnsanı Deli Eden Cep Telefonları

Kafanızı bozan cep telefonu sorunlarına gereken Kafa Ayarı’nı yeni bölümümüzde yapıyoruz. Kullanıcıların çözüm bulmayan dertleri, gelip geçici sıcak gazdan ibaret yeni ve gereksiz özellikler; destansı başarısızlık hikayeleri ve çok daha fazlası Kafa Ayarı #10’da!

Birbirinden şık ve güzel cep telefonları inceliyoruz, her yeni model ile birlikte birbirinden ilginç özellikler ve yenilikler keşfediyoruz. Ancak akıllı telefon dünyasının bir de kanser haline gelmiş sorunlarına değinelim istedik. Bizi yer yer güldüren, yer yer kahreden akıllı telefon sorunları ve geçmişten geleceğe başarısız örnek telefonlar ile yeni Kafa Ayarı’na tekrar hoşgeldiniz!

Tasarımdan yazılıma, çok övülüp sonra ortadan kaybolan gelip geçici özelliklere kadar insanı deli eden cep telefonları dünyasına bu muhabbet ile giriyoruz.

Disclaimer: Kafa Ayarı tamamen eğlence amaçlı, tabiri caizse kafa dağıtma amaçlı bir programdır. Her telefon markasının ve modelinin seveni hatta hayranı mevcuttur. Hiç bir marka, model ve ürünü kötüleme amacı taşımıyoruz. Tamamen kişisel kullanıcı deneyimimiz ve eğlence amaçlı muhabbetimizden mamuldür. Marka ve modellerin ötesinde, teknoloji dünyasının dertleri üzerine bir sohbettir.

Videolarımızı beğeniyorsanız abone olmayı unutmayın…

 • zam123

  ne zamandır söyleyeceğim o not defterlerinin teknoloji formunda olması çok orjinal. yine aldık cezayı orjinal’i bilemedim nasıl yazım yanlışı olmadan yazılacağını, bu yazım kuralları hakkında da bir yenilik yaparsanız tadından yenmeyecek mecburi ingilizce karakter kullanıyoruz bazen ( bkz: demin yazdığım ingilizce bile uygun değil yazım kuralına) gereksiz yere ceza aldığım oluyor gerçekten sinir bozucu siteden soğuyorum.

 • Umut Veren

  haha cok tessekürler video icin bayiliyorum ya :D

 • lostsawyer

  Kafa Ayarının neden 7 ve 9’u yokken 10’oldu anlamadım :P

 • Ali Güngör
 • filter

  yonga eskimesi bence gayet hurafe ve palavra kutusunda bir ipad 2 yi yükseltin 7 ye bakalım ne oluyo domates mi patates mi?

 • murat

  çoluk çocuğa veriyorlar modoretörlügü kardeş aynen bende 1 hafta vermiş yaw konu yanlış yere açtım diye 1 gündü eskide :D

 • Farmazone memmedov

  kafa ayarlarinin su ana dek hepsini izledim birinde bile sıkılmadım harıka bır sıte

 • derman1

  siteyi yeni takip etmeye başladım gerçekten çok güzel olmuş konsept olarak

 • keşke şu samsungun wave serisi ve birtürlü güncelleme getirmediği , sonra destegini çektiği bada os dende bahsetseydiniz..

 • Guest

  uzun süredir takip ediyorum gerçekten çok kaliteli bir site

 • segovax

  Geçenlerde bir haberde gördüm dijital kimlik kartları iptal edilmiş şu an için ama yapıldığı zaman veriler ABD’de falan depolanacakmış neden acaba… Tübitak gibi bir kurumumuz ne işe yarıyor kısacası Türkiye gibi ekonomisi büyük yolları geniş büyük bir ülkede neden teknoloji gelişmiyor gelişen de hep yabancı oluyor bu konularda bir program yaparsanız süper olur…