Samsung Yeni Dijital Kampanyası İle Güldürürken Serinletiyor

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

samsung-logo

Bu Yaz Bunaldığını Biliyoruz!” adlı interaktif dijital kampanyasıyla yaz mevsiminde sıcaklarla baş etme sorununu eğlenceli bir şekilde ele alıyor.

Samsung eğlenceli dijital projelerine Bu Yaz Bunaldığını Biliyoruz!” ile devam ediyor. Yaz mevsiminde sıcaklarla baş etme sorununu mizahi bir biçimde ele alan interaktif video serisiyle kullanıcılar, izlemek istedikleri farklı serinlik hikayelerinden birini seçerek hikayenin kahramanı Ateş Bey’in serinlemek uğruna başına gelen trajikomik olaylara tanıklık ediyor.

Klimaya direnen kahramanın hazin sonu

Samsung Q9000’in tanıtımı için çekilen ve ‘Üçgen Klima’ konseptinin vurgulandığı interaktif video serisinin ana kahramanı Ateş Bey’in hikayesi, eve klima taktırmamak için inat etmesi üzerine gelişiyor. Eşinin oğlunu da alıp babasının yazlık evine gitmesiyle birlikte evde yalnız kalan Ateş Bey, kendi yöntemleriyle serinlemeye çalışınca başına olmadık şeyler geliyor. İzleyiciler; Ateş Bey’in yaşadığı talihsizlikleri, videoda vantilatör, buzdolabı gibi ürünlerin üzerine yerleştirilen üçgen sembollere tıklayarak izleyebiliyor.
“Soğuk Su” adlı seride, soğuk suyla serinlemeye çalışırken başını mafyayla derde sokan Ateş Bey, “Buzdolabı” adlı seride ise ayaklarını buzdolabında serinleteyim derken yürüyemez hale gelip evini soyan hırsıza müdahale edecek gücü bile bulamıyor. Serinin “Vantilatör” başlıklı üçüncü video’sunda ise izleyiciler, vantilatör karşısında boynu tutulan Ateş Bey’in acısına tanıklık ediyor.

Kahramanın talihsizlikleri üzerine kurgulanan komedi yaklaşımıyla Peter Sellers filmlerini aratmayan Samsung “Üçgen Klima” video serisi, klimanın yerini hiçbir şeyin tutamayacağı fikrine vurgu yapıyor.

Kampanyayı ziyaret etmek için: Buyazbunaldiginibiliyoruz.com

Ateş Bey’in yöntemleriyle değil, Samsung Klima ile serinleyin

Şık görünümüyle evlere ayrı bir hava katarken, yüksek enerji verimliliğiyle çok daha etkili bir soğutma performansı sağlayan Samsung Q9000’nin ‘’smart inverter’’ özelliği, kompresör hızını bulunduğu ortamın ısı derecesine göre ayarlıyor; böylece ihtiyaç duyulan hızda çalışarak, enerji düzeyinin minimum düzeyde tutulmasına yardımcı oluyor. Birbirinden bağımsız olarak ya da bir arada çalışabilen üç ayrı fan sayesinde farklı soğutma seçenekleri sunan Samsung Q9000 bu sayede minimum enerji tüketerek, maksimum soğutma sağlıyor.