Nvidia GeForce GTX GPU’ları Şimdi Borderlands: The Pre-Sequel İçeriyor

In Bülten by Özay Şen1 Comment

borderlands-pre-sequel

Pandora’nın uydusuna ateş edip yağmalayarak gitmeye hazır olun.

13 Ağustos 2014 tarihinden itibaren1, NVIDIA GeForce GTX TITAN, 780 Ti, 780 ve 770 masaüstü GPU’larını tercih edecek oyuncular, 2K ve Gearbox Software tarafından çıkarılan çok ödüllü Borderlands oyununun merakla beklenen yeni Borderlands: The Pre-Sequel bölümünü ücretsiz olarak elde alacaklar.

Borderland 2’nin kötü adamı Handsome Jack’in ve iktidara yükselmesinin hikayesini keşfedin. Orijinal Borderlands ile Borderlands 2 arasında yer alan Borderlands: The Pre-Sequel, oyunculara düşük yerçekimli ortamda yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Gearbox Software CEO ve başkanı Randy Pitchford, “ÜSt üçta yer alan bir NVIDIA GPU’nuz varsa, Borderlands: The Pre-Sequel size uyduları parçalayan cryo patlamalar ve buz parçacıkları ve her gördüğümde beni benden alan giysi ve sıvı simülasyonları gibi yüksek kaliteli ve yüksek performanslı donanım temelli özel efektler sunacak,” dedi.

NVIDIA PhysX teknolojisi ile, derin uzayı daha önce hiç hissetmediğiniz gibi hissedeceksiniz. Düşük yerçekiminde yükseklere çıkın ve yeni buz ve lazer silahları ile imha edici deneyimi yaşayın. En son tanıtım filmini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz

Borderlands: The Pre-Sequel, NVIDIA SHIELD tablet veya taşınabilir oyun konsolunuza da gelecek. NVIDIA Gamestream teknolojilerini kullanarak ilk kez Claptrap oynayabilir, hatta GeForce Shadowplay ile atacağınız her bir yumruğu canlı olarak yayınlayabilir veya kaydedebilirsiniz.

Borderlands; The Pre-Sequel Kuzey Amerika’da 14 Ekim 2014’de dünyanın diğer bölgelerinde de 17 Ekim 2014’te piyasada olacak.