Saints Row: Gat Out of Hell Fragmanı Yayınlandı

In Oyun by Özay ŞenLeave a Comment

saints-row-gat-out-of-hell

Saints Row’un bağımsız ek paketi Gat Out of Hell’in ilk fragmanı ortaya çıktı.

Kendine has espri anlayışı ve açık dünya atmosferi ile oyun dünyasının en aşırı başlıklarından biri olan Saints Row’un bağımsız ek paketinin ilk fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftadan bu yana söylentilerle, oyun endüstrisinin merakını çeken ek paketin detayları da böylece belli oldu.

Oyun Saints Row 4’ten bağımsız olarak piyasaya sürülecek. Bir ek paket gibi gözükse de, oynamak için Saints Row 4’e sahip olmanız gerekmeyecek. Bu seferki hikayede oyuncular  ABD Başkanı’nı yani sizi kurtarmaya cehenneme gidiyor.

Kinsey ya da Johnny Gat karakterlerini kontrol edebileceğiniz oyuna elbette bir sürü yeni özellik geliyor. Yeni hikaye, düşmanlar, silahlar, harita, araç ve daha bir çoğu Gat Out of Hell ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulacak.

PAX Prime 2014 Fuarı sırasında yayınlanan fragmanda, klasik Saints Row ögelerini hemen görebilirsiniz. Bu oyun ile birlikte bir arkadaşınızla Co-Op keyfini de tecrübe edebileceksiniz.

Cehennem haritasının büyüklüğünün önceki oyunlarda boy gösteren Steelport şehrinin yarısı kadar olacağı belirtiliyor. Saints Row 4’te oyuncular doğaüstü güçler kazanarak rakiplerini alt ediyordu. Gat Out of Hell ile birlikte 7 ölümcül günah güçlerini keşfedebileceksiniz.

İşte karşınızda Saints Row: Gat Out of Hell fragmanı: