Yeni Total War Yakında Duyurulacak

In Haber by Özay Şen2 Comments

Londra’da yapılacak olan EGX fuarında yine pek çok yeni oyun tanıtılacak, çıkış tarihleri bildirilecek.

Her yıl Londra’da yapılan EGX (Euro Gamer Expo) fuarı, İngiltere’nin en büyük ve geniş kapsamlı oyun endüstrisi etkinliğidir. Bu yıl da fuarda pek çok yeni oyunun tanıtılması bekleniyor. 25 Eylül 2014 tarihinde başlayacak olan fuarda, Creative Assembly firmasının da bir standı olacak.

Firmanın en önemli serisi olan Total War için hazırlanan son oyun olan Total War: Rome 2 – Emperor Edition çok yakında raflarda olacak. Ancak Total War serisi son zamanlarda hayranlarını memnun etmekten uzaklaşmaya başlamıştı. Bu yüzden de firmanın bir sonraki adımı merakla bekleniyor.

Gelen bilgilere göre Creative Assembly serinin yeni oyununu EGX esnasında resmen basına ve halka tanıtacak. Ancak oyunun adı, içeriği ya da başka herhangi bir detayı henüz bilinmiyor. Firma zamanından önce sızıntı olmaması için büyük özen gösteriyor. Bazılarına göre Total War serisi yine eski çağların ve ülkelerin hikayelerini anlatmaya devam edecek.

Ancak herkes bu kanıda değil, kimileri de artık modern zamanların ve savaşların konu alınması gerektiğini düşünüyor. Sonuçta Creative Assembly bir sonraki oyunda ne yapacak, bunu ancak 25 Eylül’den sonra öğreneceğiz. Ve tabii derhal haberini sizlere ulaştıracağız!