ASUS Zenfone Android 4.4 Kitkat Güncelleme Rehberi

In Makale, Mobil, Pratik, Video by Ali Güngör142 Comments

ASUS Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 için Android 4.4 KitKat Güncelleme nasıl yapılır? İşte rehberimizde adım adım Zenfone modellerini en son Android sürümüne güncellemeyi gösteriyoruz…

ASUS’un piyasaya sunduğu Zenfone’lar uygun fiyatları ve sundukları özellikler ile dikkat çekti. Kısa sürede hızla yayılan telefonlar piyasaya Android 4.3 sürümü ile çıktılar. Kullanıcılar da hali hazırda yaygınlaşan Android 4.4 sürümünü uzun süre beklediler. Şimdi bu güncelleme kullanıcıların indirmesi için sunuldu ancak malesef otomatik güncelleme ile alınamıyor. Bu durum daha fazla beklemek istemeyen kullanıcıların elle güncelleme yapmasını gerektiriyor.

Peki ne yapmak gerekiyor? Otomatik güncelleme ile alınamayan güncelleme için önce Android 4.3’ün son sürümüne, ardından da 4.4’e iki adımlı bir güncellemeyi, bilgisayardan dosyayı atarak yapmak gerekiyor.  Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 için cihazınıza uygun en son yazılım desteğini ASUS’un sitesinden indirebilirsiniz. Güncelleme sırasında yönergelere uymayı, cihazınızın şarjının olması gerektiğini unutmayın.

Güncelleme Dosyaları: