H2O Audio Surge 2G İle Kışın Müzik Keyfiniz Yarıda Kalmasın

In Bülten, Haber by Berker Güngör1 Comment

İşe veya okula gidip gelmek gibi gündelik yolculuklar sırasında müzik dinlemek, kış mevsiminin yağmurlu atmosferi yüzünden mümkün olamayabiliyor.

Islanan kulaklıklar arıza yaparak müzik keyfinizin sonlanmasına sebep olduğu gibi, teknik servise gönderilen ürün kullanıcıya hem maddi kayıp yaşatıyor, hem de tadilat süresince kullanılamayacağından zaman kaybı yaratıyor. Elmasepeti.com’da KDV dahil 149,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan H20 Audio Surge 2G Su Geçirmez Kulakiçi Kulaklık, kışın en çetin dönemlerinde bile müzik keyfinize gem vurmayarak, kesintisiz bir müzik deneyimi sunuyor.

H20 Audio Surge 2G Su Geçirmez Kulakiçi Kulaklık, yağmurda performansını kusursuz sunabilmesinin yanında, yıkanmaya ve 3.6 m’ye kadar suyun altında kullanıma dayanıklı olarak üretildi. Hidrodinamik tasarımı sayesinde kulak kanalınızı saran ürün, suya girip çıkarken veya şiddetli bir yağmur sırasında kulağınızdan çıkmayarak, maksimum konfor ve ses kalitesiyle müzik keyfinizi devamlı kılıyor.

Elmasepeti.com’da KDV dahil 149,90 TL bedelle satışa sunulan H20 Audio Surge 2G Su Geçirmez Kulakiçi Kulaklık, kış döneminin zorlu şartlarına aldırış etmeden mavi ve siyah renkleriyle şıklığı müzik tutkusuna dönüştürüyor.