Bedava Aliens Vs. Predator İster Misiniz?

In Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Cuma gününe kadar GOG üzerinden bu klasik FPS oyununa ücretsiz sahip olmanız mümkün.

Aliens vs Predator bugüne dek bu konuda yapılmış en başarılı oyunlardan biri olarak kabul ediliyor. İlk çıktığında sırf multiplayer ağırlıklı yapısı ve düzgün bir senaryoya sahip olmaması hayli eleştiri almıştı. Ancak gerek karanlık ve gerilimli atmosferiyle, gerekse de bağımlılık yapıcı multiplayer oyun yapısıyla kısa sürede klasikler arasına girmeyi başardı.

Ancak tabii ki geçen yıllar içinde bu oyun da geçmişin tozlu sayfalarına gömülmeye yüz tuttu. Multiplayer sunucu desteği bulmak zorlaştı, yeni işletim sistemlerinde çalıştırmak ızdırap olmaya başladı. Çoğu oyuncu istemeyerek de olsa bu oyunu rafa kaldırmak zorunda kaldılar. Fakat klasikleri diriltmesiyle ünlü GOG bu oyunu da geri getirmeye hazırlanıyor.

Eğer buradaki bağlantıdan GOG.com sitesine girer ve şirketin yeni hazırladığı Galaxy oyun servisi için Beta testine katılmayı kabul ederseniz, Aliens vs Predator ücretsiz olarak arşivinize eklenecek! Tabii oyunu GOG sunduğu için yeni sistemlerde çalışacak şekilde ayarlandığına emin olabilirsiniz.

GOG tarafından hazırlanmakta olan Galaxy oyun servisine gelince, klasik oyunlara multiplayer desteğini yeniden kazandırmayı amaçlayan bu hizmet, aynı zamanda Steam listenizdeki arkadaşlarınızla oynamanıza da imkan tanıyacak. Ancak servis henüz Beta aşamasında ve tam olarak hizmete girmeden önce bir süre daha test edilmesi gerekiyor. GOG bunun için bizlere Aliens vs Predator ile mükemmel bir fırsat sunuyor!