Anasayfa Haber Destiny DLC’sinin Videosu Sızdı

Destiny DLC’sinin Videosu Sızdı

Bungie’nin Destiny için çıkaracağı yeni DLC’nin açılış videosu internete düştü.

Bungie tarafından yeni nesil konsollar için çıkarılan MMOFPS türündeki Destiny için bir dizi ek görev paketi tasarlanıyor. Bunlardan ilki olan The Dark Below için verilen resmi çıkış tarihi 9 Aralık. Ancak DLC henüz çıkmadan, açılış videosu internete sızdırıldı. Aşağıda bu videoyu izleyebilirsiniz.

DLC’nin kendisine gelince, The Dark Below oyuna pek çok yeni eşyanın yanı sıra, bir de yan hikaye ekliyor. Üç ana bölümden oluşan bu hikayede, Ay’ın yüzeyi altındaki üssünde güç toplamakla meşgul olan Crota adındaki boss ile başa çıkmanız gerekecek. Altı kişilik gruplardan oluşacak ekiplerle Crota’nın mekanına akın düzenleme imkanı da oyunculara sunulacak.

Crota neye benziyor derseniz, aşağıdaki videoda kendisini açıkça görebilirsiniz. Kendisi bu videoda göründüğü kadar sağlamsa, akıncı ekiplerinin altı kişiden oluşması da yetmeyebilir!

 

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...