Anasayfa Haber Minecraft İçin Star Wars Kıyafetleri!

Minecraft İçin Star Wars Kıyafetleri!

Hem Minecraft, hem de Star Wars sevenler için yeni bir skin paketi satışa çıktı.

Microsoft, Disney ve Lucasfilm ortaklığıyla çıkarılan yeni karakter model paketi, Xbox One ve Xbox 360 konsollarında Minecraft oynayanlar tarafından indirilebilecek. Çıkış tarihi yaklaşan yeni Star Wars filmine ilgiyi artırmayı da amaçlayan bu çalışmada, oyunculara orijinal Star Wars üçlemesinden toplamda 55 adet yeni skin sunuluyor.

Tabii bu 55 yeni karakter modelinin içinde en az 15 tanesini Luke, Leia ve Han’ın farklı modelleri oluşturuyor. Ancak yine de özellikle Star Wars temalı çalışmalar yapmayı seven Minecraft oyuncuları için tamamlayıcı bir unsur olacaktır. Tabii paket ücretsiz değil, 3 dolar gibi bir fiyatı var.

skinpackstarwarsclassic_2

skinpackstarwarsclassic_3

skinpackstarwarsclassic_4

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...