M&B: Warband İçin Viking Conquest Çıktı

In Bülten, Haber by Berker Güngör1 Comment

TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade Warband için çıkan Viking Conquest indirilebilir içerik paketini yeni bir videoyla tanıttı.

TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade Warband için yayınladığı Viking Conquest indirilebilir içerik paketini (DLC) gerçek oyuncularla çekilen bir videoyla tanıttı. Mount & Blade serisini Britanya’nın tarihi Karanlık Çağı’na, Norveç askerlerinin Britanya Adaları’nı istilaya başladıkları döneme götüren Viking Conquest, Mount & Blade oyuncuları arasında popüler olan “Brytenwalda” modunun yapımcı ekibi tarafından TaleWorlds dışında geliştirildi. Yayınlanan videoda tarihi bir Karanlık Çağ köyü kurgusunda gerçek oyuncular kullanılarak, çarpıcı biçimde sonlanan baskın anlatılıyor.

Viking Conquest ile oyuncular Britanya Adaları’ndan Frizya’ya, Danimarka’dan Norveç’e uzanan bir serüveni tecrübe edebiliyor. Pek çoğu arkeolojik bilgilere dayalı olarak tasarlanan mekanlar Karanlık Çağ’ın gerçek güzelliklerini gözler önüne seriyor. Çoklu oyuncu modunda ise oyuncular Vikingler, Saksonlar, İrlandalılar, Britonlar ve Piktler arasında bir taraf seçerek, büyük hakimiyet mücadelesine katılabiliyor.

· Kendi geminizi inşa edin, satın alın ve isimlendirin

· 300’den fazla yeni şehir, kale, köy ve özel mekan

· 21 krallık ve 6 özgün kültür

· 200’den fazla tarihi karakter ve 100 ekstra NPC

· Kanunların zayıf olduğu karanlık ve kasvetli bir dünya

· Viking dünyasıyla benzersiz bir etkileşim kurabileceğiniz tamamen yenilenmiş sanat çalışmaları

· 15’ten fazla potansiyel yol arkadaşı

· Deniz ulaşımı ve deniz savaşları

Viking Conquest indirilebilir içerik paketi, TaleWords’ün kendi mağazasının yanı sıra Steam, GoG, HumbleBundle, Gamergate ve diğer seçkin satıcılardan satın alınabiliyor.
https://www.youtube.com/watch?v=0JV-9dHP1_4