Anasayfa Haber Bülten “GameIN – Oyunla İlgili Her Şey”, Oyuncuları Buluşturacak

“GameIN – Oyunla İlgili Her Şey”, Oyuncuları Buluşturacak

Oyunseverler hünerlerini FarCry 4 ve Call of Duty: Advanced Warfare’da gösterecekler.

ASUS ve NVIDIA tüm oyunseverleri GameIN’e çağırıyor. ASUS, NVIDIA, Aral İthalat ve Vatan Bilgisayar’ın işbirliğiyle 22 Ocak 2015 Perşembe günü saat 16.00 – 21.00 arası Vatan Bilgisayar Topkapı mağazasında düzenlenecek olan GameIN etkinliğinde, oyun oynamayı seven 7’den 70’e bütün herkesi ağırlayacak.

Etkinlikte ziyaretçiler ASUS’un NVIDIA 900 serisi STRIX ekran kartlarıyla en iyi oyun deneyimini yaşayacak ve distribütörlüğünü Aral İthalat’ın yaptığı Call of Duty: Advanced Warfare ve FarCry 4 oyunlarıyla eğlenceli vakit geçirecekler. Ziyaretçiler denedikleri ASUS, NVIDIA ve Aral İthalat ürünleri etkinliğin yapılacağı Vatan Bilgisayar Topkapı mağazasından kolay bir şekilde satın alabilecekler.

Tüm bunların yanında ASUS STRIX 900 serisi NVIDIA GTX ekran kartlarını deneme fırsatı bulacak katılımcılar, Türkiye’nin en büyük elektronik spor kulübü Dark Passage’ın oyuncularına karşı yeteneklerini sergileyebilecekler. Çeşitli cosplayerların da katılacağı etkinlikte, katılımcıları sürpriz hediyeler de bekliyor olacak. Ayrıca alanda bulunacak olan RedBull Kanatlar Ekibi de enerjiyi maksimumda tutacak.