Anasayfa Haber Bülten HyperX, Cloud II Kulaklığı Duyurdu

HyperX, Cloud II Kulaklığı Duyurdu

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, Cloud oyuncu kulaklığının geliştirilmiş yeni versiyonu olan HyperX Cloud II’yi ve HyperX FURY Mouse Pad’ini duyurdu.

HyperX, oyuncuların ödüllü kulaklığı HyperX Cloud’un yeni versiyonu olan HyperX Cloud II’yi duyurdu. Bugün itibariyle dağıtımına başlanan yeni nesil kulaklık, ses ayarlarına direkt hükmetmenize imkan veriyor.

7.1 Virtual surround ses desteğiyle, gerçekçi bir çevresel ses deneyimi yaşatan HyperX Cloud II oyuncu kulaklığı, ses mühendisleri tarafından titizlikle tasarlandı. Kulaklıkların içinde bulunan 7 farklı noktadan yayılan sesler sayesinde gerçekçi bir ses deneyimi sunan HyperX Cloud II’nin mikrofonunda bulunan gürültü ve eko önleyici ile kaliteli ses almak mümkün. Arkadan LED aydınlatmalı, donanım tabanlı ses kontrol kutusuyla artık çok daha işlevsel olan HyperX Cloud II, mikrofon ve ses yüksekliğini kulaklık üzerinden kumanda etmenize olanak tanıyor.

PC ve Mac uyumlu olan HyperX Cloud II’yi 3.5 mm stereo bağlantısı sayesinde PlayStation 4 ve Xbox One’da da kullanmak mümkün. TeamSpeak ve Skype’a da destek veren HyperX’in yeni oyuncu kulaklığı, yüksek ses kalitesi ve arka plan seslerini yok etmesiyle berrak bir ses çözümü sunuyor. Ayrıca hafızalı kumaşı ve konforlu kafa bandı sayesinde, uzun süre rahatsızlık hissetmeden HyperX Cloud II’yi kullanmak mümkün.

HyperX+Cloud+II+2

HyperX, yeni renk seçenekleriyle görücüye çıkardığı Cloud II oyuncu kulaklığının yanında, HyperX Fury Mouse Pad’ini de duyurdu. Oyuncular için özel hazırlanan bu özel mouse pad, isabet oranınızı artıracak özel yüzeye sahip. 4 farklı boyutuyla raflarda yer bulacak olan ürün, oyunu kazanmak için oynayanlara hitap ediyor.

HyperX’e Ulaşabileceğiniz Adresler:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter: http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts