Anasayfa Haber Dying Light Daha Da Zorlaşacak!

Dying Light Daha Da Zorlaşacak!

Polonyalı yapımcı firma Techland, oyunu çok kolay bulan oyunculara müjdeyi verdi!

Dying Light sunduğu zorluk seviyesi açısından pek çok oyuncuyu tatmin etmemiş, en azından Techland proje müdürü Tymon Smektala aldığı mesajların bu yönde olduğunu söylüyor. Ancak bu durum Mart ayında gelecek olan ücretsiz bir güncellemeyle değişecek.

Techland bu oyun için pek çok ücretli ek görev paketi (DLC) çıkarmayı planlıyor, Season Pass alanlar da zaten bunların hepsini indirebilecekler. Ancak ücretli paketleri istemeyen kullanıcılar da unutulmuyor. Techland birden fazla büyük ücretsiz güncelleme çıkaracak ve bunlar hata düzeltmekten çok daha fazlasını yaparak, kullanıcılara yeni içerikler de sunacaklar.

Bu ücretsiz güncellemelerin ilki Mart ayında geliyor. Oynanışta bazı iyileştirmelerin yanı sıra, yeni karakter kıyafetleri gibi unsurlar da taşıyan bu ilk büyük yamanın en önemli özelliği ise oyuna bir de Hard Mode ekleyecek olması. Normal oyunu yeterince zor bulmayan oyuncular için gelecek olan Hard Mode açıldığında, oyundaki kaynaklar çok daha azalacak, zombilerin sayısı ve gücü çok daha fazla artacak. Özellikle geceleri dışarıda sağ kalabilmek için sessiz hareket etmek tek seçenek haline gelecek.