Anasayfa Haber Bülten MSI’dan “Para İadesi” Kampanyası!

MSI’dan “Para İadesi” Kampanyası!

MSI, 13 Şubat – 13 Mart tarihleri arasında anakart ve ekran kartını tek bir faturada alanlara, seçili modellerde 150 TL’ye varan para iadesi yapıyor.

MSI, hem anakartını hem de ekran kartını MSI marka tercih edenlere belirli modellerde para iadesi yapacağını açıkladı. Para iadesi için MSI anakart ve ekran kartının 13 Şubat – 13 Mart tarihleri arasında tek bir faturada satın alınması gerekiyor.

Kampanyadan yararlanılabilecek modeller arasında MSI’ın tüm X99 anakartları, MSI Z97 GAMING serisi, Z97S SLI Krait Edition ve bazı H97 modelleri yer alıyor. MSI’ın popüler GTX 900 serisi ekran kartları ve yüksek performanslı MSI R9 290, R9 280 ve R9 270X ekran kartları da kampanyaya dahil. Kullanıcılar her iki ürünü de kampanyalı modeller arasından seçerse toplamda 150 TL’ye varan para iadesinden yararlanabilecekler.

2015 yılında yüksek performanslı yeni bir PC satın almak isteyenleri hedefleyen kampanya, Türkiye dahil Avrupa genelinde 20 ülkede geçerli. Kampanyanın geçerli olduğu modeller ve para iadesi prosedürü hakkında detaylı bilgi cashback.msi.com adresinde bulunabilir. (Site için Internet Explorer kullanılması tavsiye edilir.)