Anasayfa Haber Apple Watch Randevuyla Satılacak!

Apple Watch Randevuyla Satılacak!

Apple’ın yakında satışa çıkacak olan akıllı kol saatini satın almak, en azından ilk başlarda öyle pek kolay olmayacak.

Apple’ın akıllı kol saati Apple Watch hakkındaki söylentilere her gün yenileri ekleniyor. Ancak son söylentiler saatin kendisinden çok, nasıl satılacağı konusuna yönelik. Şirketin kendi eğitim belgelerinden bazılarının dışarı sızdığı, buradaki bilgilerden de Apple Watch’ı mağazadan satın almanın en azından ilk günlerde pek kolay olmayacağı fısıldanıyor.

Apple’ın kol saati üretimini çeşitli tedarik sorunları nedeniyle yarı yarıya düşürerek, ilk başlarda piyasaya 1,5 milyon adet kadar saat süreceği zaten söyleniyordu. Bunun mağazalardaki stok durumuna da ilk günlerde olumsuz etki edeceği tahmin ediliyor. Öyle ki, ilk haftalarda bir Apple mağazasından Apple Watch alabilmek için, önce mağazadan randevu almanız gerekecekmiş! Yani öyle kapıdan girip saate yakından bakmak ve çıkmak pek söz konusu olmayacak.

Müşterilere saati yakından incelemek için ise en fazla 15 dakika zaman verileceği söyleniyor. Tabii eğer amacınız fiyatı 10,000 ila 17,000 dolar arasında değişen altın Edition modellerden birini almaksa, o zaman size ayrılan sürenin de 1 saate kadar çıkması muhtemel olacak. Edition model alanlar ayrıca 2 sene boyunca anında telefonla teknik destek alma hakkına da sahip olacaklar.

 

Video Reklam: