Anasayfa Oyun GTA 5 Oynuyoruz – Kabul Edelim Güzel Bekledik…

GTA 5 Oynuyoruz – Kabul Edelim Güzel Bekledik…

Hoş geldin GTA 5, çok beklettin ama sonunda seni PC’de oynuyoruz. GTA 5 Oynuyoruz videomuzda Kayıp Azizler Şehri Los Santos’a ilk kez adım atıyoruz. Bakalım PC sürümü beklediğimize değmiş mi?

İyi bekledik, güzel bekledik ama sonunda sevdiğimiz oyuna PC’de de kavuştuk. Milyonlarca oyuncu gibi biz de GTA 5’i daha çıkmadan sipariş edip kodumuzu aldık, bekledik. Daha sonra kodu nasıl kullanacağınıza yönelik bir de yeni rehber hazırladık: GTA 5 İndirme ve Aktivasyon Rehberi.

4K Çözünürlük, FPS modu, grafiklerde dev yenilikler ve gerçekten çok detaylı bir ayarlar menüsü ile karşımıza çıkan Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 5, beklediğimize değdi mi?

GTA 5 Oynuyoruz videomuzda henüz adım atmadıysanız gelin birlikte Los Santos’a bir yolculuk yapalım…

Technopat YouTube Kanalına Abone Olmak İçin Tıklayın

Not: GTA 5 ve farklı ekran kartları ile performans testlerimiz ilerleyen günlerde sizlerle birlikte olacak. Yeni inceleme ve testlerimizde mümkün mertebe yer alacak. Bu videomuz bilgisayardan kaydedildiği için bir performans ölçümü içermiyor. Akıcılık için bu videomuzu 1080p 60 FPS olarak hazırladık.

Kullandığımız ekran kartı AMD Radeon R9 295X2. Daha önce yaptığımız R9 295X2 video incelemesini ise burada izleyebilirsiniz…

GTA 5 Grafik Ayarların Türkçe Açıklamaları için tıklayın…