Anasayfa Haber Bülten MSI’dan 3 Yeni Braswell Tabanlı ECO Anakart

MSI’dan 3 Yeni Braswell Tabanlı ECO Anakart

MSI, Intel Braswell tabanlı ilk Mini-ITX ECO anakartlarını tanıttı: MSI N3050I ECO, N3150I ECO ve N3700I ECO.

Zengin özellikler ve 14nm çift ve dört çekirdekli Intel Celeron ve Pentium işlemci gömülü olarak gelen anakartlar 2 kata kadar daha hızlı gelecek nesil Intel HD grafiklere sahip. Dahası pasif soğutmalı MSI Braswell ECO anakartlar, HTPC ve sektörel cihazlar için mükemmel bir çözüm alternatifi. Yeni ECO serisi anakartlarda MSI’ın yeni nesil güç tasarruf tasarımına ek olarak Intel’in en fazla 6 watt harcayan yeni ultra-düşük güç tüketimli SoC yongası kullanılıyor. Tüm bunlar bir araya geldiğinde pasif soğutma çözümüyle yeni Braswell tabanlı MSI ECO anakartlar soğuk, sessiz ve verimli çalışıyor.

Gelecek Nesil Multimedya Çözümleri

Braswell tabanlı yeni MSI ECO anakartlar üzerinde H.265 (HEVC) donanımsal çözme, 4K çıkış, Blu-ray oynatma, HDMI üzerinden 8 kanal HD ses gibi birçok multimedya çözümü bulunuyor. Yeni anakartlar ayrıca 2 adet DDR3L-1600MHz SO-DIMM yuvası, (max. 8GB Dual Channel bellek), 2 adet SATA 6Gb/s portu, bir PCIe slotu, Gigabit Ethernet, COM portu, USB 3.0 ve HDMI 1.4b çıkışına sahip. Yeni Intel Braswell işlemciler, DirectX 12 ve Windows 10 desteğine ek olarak 2 kat daha hızlı grafik gücü sunuyor. Ufak boyutlardaki bir anakartta toplanmış tüm bu özelliklere ek olarak ultra düşük güç tüketimi ve pasif soğutma teknolojisi, yeni Braswell tabanlı MSI ECO anakartları hem endüstriyel, hem de ofis ve ev kullanımı için en ideal çözüm haline getiriyor.

Military Class 4: En kararlı askeri sınıf bileşenler

Military Class 4, PC’nizin en zorlu şartlarda bile kararlı çalışmasını sağlayan yüksek kaliteli bileşenlerde yeni bir nesli tanımlıyor. Bu ana bileşenler, MIL-STND-810G askeri standardına ait olan ve bağımsız laboratuvarlar tarafından yürütülen 7 ağır testin tamamından başarıyla geçiyor ve ağır koşullarda bile tamamen güvenilir bir kullanımı garantiliyor.

Modeller ve Özellikler

 Model

INTEL BRASWELL TÜMLEŞİK İŞLEMCİYE SAHİP 3 YENİ ECO MODELİ

MSI N3700I ECO: Intel Pentium® Quad-core N3700, 2.40GHz SoC
MSI N3150I ECO: Intel Celeron® Quad-core N3150, 2.08GHz SoC
MSI N3050I ECO :Intel Celeron®  Dual-core N3050, 2.16GHz SoC

 HDMI

HDMI 1.4B

4K çıkış desteğine sahip HDMI 1.4b görüntü çıkışı

 USB

USB 3.0

USB2.0 arayüzlü cihazlarla da tam uyumlu

 BIOS

M-FLASH

BIOS verilerinizi kolayca yedekleyip güncelleyin

 Boot Up

FAST BOOT

Hızlı açılış, birkaç saniyede masaüstü

 Yazılım

LIVE UPDATE 6

En yeni BIOS sürümü ve sürücüler için sisteminizi kolayca güncelleyin