Anasayfa ASUS ASUS’tan Dünyanın İlk NFC Uyumlu Masaüstü Bilgisayarı: ASUS M70

ASUS’tan Dünyanın İlk NFC Uyumlu Masaüstü Bilgisayarı: ASUS M70

Dördüncü nesil Intel Core işlemcilere ve NVIDIA GeForce GTX ekran kartı özelliklerine sahip ASUS M70, NFC uyumlu akıllı cihazlarla tek dokunuşta eşleşebiliyor.

ASUS, dünyanın ilk NFC uyumlu masaüstü bilgisayarını piyasaya sürüyor. NFC uyumu* sayesinde evdeki NFC uyumlu diğer akıllı cihazlarla tek dokunuşta eşleşebilen M70, 4. nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce GTX ekran kartı özellikleriyle bir masaüstü bilgisayardan beklenebilecek oyun, iş ve eğlence performansını en yüksek seviyede sergiliyor. ASUS SonicMaster ses teknolojisi ve AudioWizard arayüzü ile müzik ve filmlerde ses kalitesinin dorukta yaşanmasını sağlayan ASUS M70, masaüstü bilgisayar kullanıcılarının kabusu olan ani güç kesintilerine karşı Dahili Kesintisiz Güç Kaynağı ile çare buluyor. M70, dahili kablosuz şarj* özelliği sayesinde akıllı telefon ve tabletleri de kablosuz olarak şarj edebiliyor.

ASUS M70 görkemli görünümüne rağmen masaüstü bilgisayarların kaba ve hantal tasarım klişelerini yıkacak nitelikte minimalist bir tasarıma sahip. Keskin açıları ve parlak metal kaplaması ile göze çarpan ürün, mobil cihaz dostu hatlarıyla da masaüstü bilgisayar tasarımlarında geleceğin standartlarını bugünden belirlemeye aday.

Yüksek performans

4. nesil Intel Core ile donatılan ASUS M70, profesyonel ya da eğlence tabanlı tüm işlemler için adeta bir süper performans makinesi! Web sitesi ve 3D modelleme gibi teknik işlerin yanı sıra film, video ve müzik keyfini de artıran teknolojilere sahip M70, 4K Ultra HD videoları da oynatabiliyor. NVIDIA GeForce GTX ekran kartı sayesinde M70, oyun piyasasının en yeni yıldızlarının rahatlıkla çalıştırıyor, oyun severlere en yüksek çözünürlük ve maksimum görüntü kalitesi ayrıcalığını yaşatıyor. M70, geçtiğimiz günlerde 500 milyonuncu anakart satışını kutlayan ASUS’un üstün teknolojili anakartını da içeriyor.

ASUS M70 masaüstü bilgisayar, Technical GRAMMY Award sahibi Waves’in sunduğu MaxxAudio ve ASUS SonicMaster ses teknolojisi ile donatıldı. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar ister hoparlör, ister kulaklık tercih etsinler, tüm oyun, film ve müzikler için en iyi surround ses ayarlarının keyfini çıkarabiliyorlar. Bununla birlikte ASUS AudioWizard müzik, film, oyun, video kayıt ve konuşma için, kullanıcıların tercihlerine göre beş farklı ses ayarı sunuyor.

Mobil cihazların evdeki abisi

Dünyanın ilk NFC uyumlu masaüstü bilgisayarı olan ASUS M70, NFC uyumlu akıllı telefon ya da diğer akıllı cihazlarla, tek dokunuşta eşleşebiliyor. Bu sayede evdeki diğer akıllı cihazlarla bilgisayar arasında fotoğraf ve video paylaşımı yapılabiliyor, USB kablosu gibi harici donanımlara ihtiyaç duyulmuyor. ASUS M70, HDMI çıkış portu ile televizyona bağlanabiliyor, SATA 6Gbit/s portları sayesinde verileri adeta ışık hızında aktarabiliyor. USB 3.0 ise USB 2.0’a kıyasla 10 kat daha hızlı veri aktarımı yapıyor. Akıllı Şarj Teknolojisi sayesinde evdeki uyumlu cihazlar, M70 kapalı olduğunda bile %50 oranında daha hızlı şarj oluyor.

Zahmetsiz bağlantı

M70’in Kablosuz Şarj özelliği kullanıcıları kablo arama derdinden kurtarıyor. Kullanıcılar, harici cihazlarını üst tepsiye yerleştirerek kolayca şarj edebiliyorlar. Süper hızlı ve kararlı 802.11ac Wi-F8 güçlü sinyal iletimi ve web sayfası tarama, video stream veya online oyunlar için önceki Wi-Fi standartlarına kıyasla üç kat daha fazla hız sağlıyor. Dahili Bluetooth 4.0 kablosuz teknolojisi ile bilgisayar, kolayca kablosuz klavye ve fareye bağlanabiliyor.

* Yalnızca seçili modellerde mevcuttur. Kesin teknik özellikler için lütfen bir ASUS yetkili satıcısına danışın.

TEKNİK ÖZELLİKLER[1]  
ASUS M70AD  
İşletim sistemi Windows 8.1
CPU 4. Nesil Intel® Core™ i3/i5/i7/Pentium® Çift Çekirdek İşlemci
Ekran Kartı NVIDIA® GeForce GT620 1GB/2GBNVIDIA® GeForce GT625 2GBNVIDIA® GeForce GT630 2GB

NVIDIA® GeForce GT640 3GB/4GB

NVIDIA® GeForce GTX650 1GB

AMD® Radeon HD8350 1GB

AMD® Radeon HD8570 2GB

AMD® Radeon R7 240 2GB

AMD® HD Graphics

Bellek 2 GB 16 GB’a ArttırılabilirÇift Kanal, DDR3 1600MHz2 x DIMMs
Depolama 4TB’a Yükseltilebilir SATA 6Gb/s Sabit Disk (7200RPM)
Aksesuarlar KlavyeFareGüç Kablosu

Garanti Kartı

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Yazılım Anti-virus trialOffice trial
Klavye 286 mm çerçevesiz chiclet klavye
Arayüz  1 x Micro HDMI girişi3 x USB 3.0 girişi (1x şarj edici+)1 x ses jakı combo

1 x SD/SDXC kart okuyucu

SATA 2 x SATA 3Gb/s2 x SATA 6Gb/s
Ses SonicMasterYüksek Çözünürlüklü 8 Kanal Ses
Güç Kaynağı 300 W En Yüksek
Boyutlar ve ağırlık 175 x 433 x 412 mm (GxYxD)242 x 510 x 550 mm (GxYxD) Kutu ile9,8kg

[1] Ürün özellikleri, içerik ve ürün stoğu önceden haber verilmeksizin ülkeden ülkeye değişebilir. Gerçek performans uygulama, kullanım, çevre ve diğer faktörlere göre değişebilir.

Video Reklam: