Ev Tipi 3D Yazıcılarda Carbon Fiber Üretim Artık Mümkün

In Bülten, Haber by Berker Güngör1 Comment

3Dörtgen, filament’lerinin arasına Colorfabb Carbon Fiber Filament’i de ekledi. Prototip, maket ve yedek parça noktasında dayanıklılığı yüksek sonuçlar sunan yeni filament, yüzeydeki pürüzleri asgariye indirerek son derece kaliteli çıktılar almaya imkan tanıyor.

3Dörtgen, Colorfabb tarafından üretilen Carbon Fiber Filament XT-CF20’yi Türkiye’ye getirdi. Yüksek dayanıklılığı ve ekstra pürüzsüz yüzey baskısıyla dikkat çeken filament, prototip, maket ya da yedek parça üretiminde son derece yetenekli.

Üretim esnasında düşük seviyede koku yayan Carbon Fiber Filament XT-CF20, boyutsal doğruluk ve istikrar konusunda da bir hayli başarılı sonuçlara imza atıyor. Birçok platformda kolay işleme imkanı da sunan filament, fonksiyonelliği, boyutsal kararlılığı ve ısıya dayanıklılığıyla öne çıkıyor.

Siyah carbon rengiyle 3Dörtgen mağazasında ve 3dortgen.com online mağazada yer alan Colorfabb Carbon Fiber Filament hobinin yanı sıra RC sanayi, drone, havacılık, otomotiv ve prototip uygulamaları gibi pek çok alanda kullanılmak üzere satışa sunuldu.

Carbon-Fiber-Filament-1