Anasayfa Haber Fallout 4 Pip Boy Sürümünün Stokları Tazeleniyor

Fallout 4 Pip Boy Sürümünün Stokları Tazeleniyor

Duyurulduktan sonraki üç gün içinde tüm stokları tükenen Fallout 4’ün özel Pip Boy sürümünü kaçırdıysanız üzülmeyin, yeni stoklar yolda!

Fallout 4, E3 2015’in en büyük olaylarından biriydi. Pek çok oyuncu bu konuda hemfikir. Fallout 4 ile ilgili bir diğer E3 bombası ise içinde gerçek bir Pip Boy barındıran özel koleksiyon sürümüydü. Fallout sevenlerin tam anlamıyla aklını yitirmesini sağlayan bu özel sürüm PC, PS4 ve Xbox One için ön siparişe sunuldu ve kısa sürede stoklar eridi.

120 dolarlık Pip Boy sürümünü kaçırdıysanız Bethesda’dan size iyi haberler var. Görünüşe göre Bethesda, Pip Boy sürümün üretildiği fabrikalaran yeni parti üretim için emir geçmiş. Fallout hayranlarının Amazon ve Best Buy gibi siteleri yakın takibe alması tavsiye ediliyor.

Yeni parti Pip Boy sürümleri şimdilik sadece ABD ve Kanada mağazalarında satışa sunulacak. Koleksiyon sürümünün Avrupa’daki mağazalara gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Eğer Fallout 4’ün meşhur Pip Boy sürümünü koleksiyonunuza dahil etmek istiyorsanız bir gözünüz Amazon, GameStop, Best Buy gibi sitelerde olsun.