Samsung Mağazalarında Galaxy Telefonlar 24 Ay Taahhütle!

In Bülten, Haber by Berker Güngör2 Comments

Samsung Türkiye, Avea ile beraber hayata geçirdiği “Galaxy Tarifeleri” projesi ile tüketicilere uygun ödeme koşullarını 24 ay taahhütle Samsung Mağazaları’nda sunuyor.

Samsung Electronics Türkiye, Avea ile işbirliğine giderek Galaxy Tarifeleri projesine imza attı. Avantajlı Galaxy tarifeleri sayesinde tüm kullanıcılar belirli Samsung cep telefonlarını 24 ay taahhütle satın alma şansına kavuşacak. Yalnızca Samsung mağazalarında geçerli olacak Galaxy tarifeleriyle kullanıcılar binlerce dakika ve SMS’in yanı sıra farklı seçeneklerde internet kullanım hakkına da sahip olacak.

Belirli Galaxy serisi telefonlarda geçerli olan kampanya ile kullanıcılar telefon ücretine ek olarak ay da sadece 22 liradan başlayan fiyatlarla avantajlı tariflere kavuşuyor. Bu sayede kullanıcılar tüm mobil ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Samsung’un en sevilen modellerinin dahil olduğu kampanya hakkında konuşan Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, “Samsung olarak her zaman tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran fırsatlar yaratıyoruz. Avea ile birlikte hazırladığımız avantajlı Galaxy tarifeleri ile de farklı cep telefonu seçeneklerini 24 ay taahhütlü satış imkanıyla Samsung Mağazaları’nda tüketicilere sunuyoruz. Tüketicilerimiz tarafından da çok sevilen Galaxy serisi akıllı telefonlarımızı Samsung Mağazaları’ na özel böyle bir kampanyayla sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Tarife ile ilgili detaylar

Tarifeler kampanyaya katılan Samsung Mağazaları’nda gecerlidir.

Ayrıntılı bilgi için http://www.samsung.com/tr/avea_galaxy_tarife/ adresini ziyaret edebilirsiniz.