Anasayfa Haber ViewSonic Yeni VX63 Serisi Monitörlerini Tanıttı

ViewSonic Yeni VX63 Serisi Monitörlerini Tanıttı

ViewSonic tarafından oyunculara özel geliştirilen yeni VX63 serisi monitörlerde IPS ekran paneli teknolojisi kullanılmış.

ViewSonic tarafından oyunculara özel olarak geliştirilen yeni VX63 serisi monitörler, 21,5 ve 23 inç ekran boyutlarında geliyor. IPS panel teknolojisi kullanılan bu monitörler, uzun süre kullanımda ortaya çıkan göz yorulmasına engel olmak için Flicker-Free ve Blue Light teknolojileriyle donatılmışlar. Bu modellerde bulunan Eco-Mod özelliği de enerji tasarrufuna büyük katkıda bulunuyor.

ViewSonic’in VX63 serilerinde kullandığı IPS ekran panelleri 2 ms gecikme süresine sahipler, bu da onları özellikle oyunlarda çok daha tercih edilir kılıyor. IPS panelde bu kadar düşük gecikme süresini yakalamayı mümkün kılan ise kullanılan ClearMotiv 2 teknolojisi. VX63 serileri bu sayede kullanıcıya farklı amaçlar için, farklı tepki sürelerini tercih etme imkanı da sağlıyor.

Bu monitörlerdeki panellerde kullanılan SuperClear görüntü teknolojisi, sRGB renk gamutunun %95’lik kısmının doğru biçimde görüntülenmesine imkan tanıyor. Bu da VX63 serisinin gerektiğinde kurumsal amaçlarla da kullanılabilmesine imkan tanıyor.

ViewSonic bu yeni monitörleri siyah ve beyaz olmak üzere iki renk kasa seçeneğiyle sunuyor. ViewSonic monitörler ve kullanılan teknolojilerle ilgili daha fazla bilgi edinmek için burada verilen bağlantıdan resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.