ZTE BLADE V6 Türkiye Pazarına Girecek

In Haber by Berker GüngörLeave a Comment

ZTE, Almanya Berlin’de düzenlenen IFA 2015 tüketici elektronik ürünleri fuarında yeni cihaz paketini ve planlarını açıkladı.

4-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen fuarda ZTE, en son çıkardığı Axon, Blade, Spro ve Nubia’yı kullanıcıların beğenisine sundu. Uzun yıllardır farklı operatörlerin kendi markaları aracılığı ile ürünlerini satışa sunan ZTE önümüzdeki günlerde kendi markası ZTE Blade V6 ile son kullanıcılarla buluşacağını açıkladı.

ZTE Türkiye Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Sungur Özkan; “Artık ZTE olarak Türkiye pazarında markalı (ZTE) telefonlarımızla da yerimizi alacağız. Bu doğrultuda kendi markamızla telefon satışlarımızın başlamasının yanında, 2015 yılı sonuna kadar Türkiye’de belli ortaklıklarla açılacak fabrikada yaklaşık 85 kişi istihdam edilmesi hedefleniyor. 2014 yılı Gfk (Global Corporate Message Book) raporuna göre ZTE Blade serisinin Türkiye’deki satış performansı, ZTE’nin Blade serisinde devam etmesinde büyük bir istek uyandırdı. Seriyi devam ettirmeyi düşündüğümüz Blade V6 ve Blade V7 de önümüzdeki dönemlerde Türkiye’de satışa çıkarmayı planladığımız ürünler arasında” dedi.

ZTE Blade V6 ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiye buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.