Anasayfa Haber Bülten Pro Evolution Soccer 2016 Voidu’da Satışta

Pro Evolution Soccer 2016 Voidu’da Satışta

Voidu, Football Manager 2016’nın ardından Pro Evolution Soccer 2016’yı da mağazasına ekledi.

Çıktığı günden beri 80 milyonun üzerinde satış elde eden Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2016 Voidu aracılığıyla dünyayla aynı anda Türkiye’deki oyunseverlerle buluşuyor. Geliştirilmiş grafikleri, fizik motoru ve gerçekçi oynanışıyla şimdiden oyun eleştirmenlerinin övgüsünü almayı başaran PES 2016 yine yılın en çok satın alınan oyunlarından biri olmayı hedefliyor.

Baştan sona yenilenen Master League’de, sıfırdan kurup yönettiğiniz bir takımın tüm detaylarıyla bizzat ilgilenerek, ligi zirvede tamamlamak için yapay zekâya karşı yarışabilirsiniz. PES 2016 görsel olarak da her zamankinden iddialı. Yeni gece ışıklandırması ve oyuncu modelleri, göz alıcı grafikler, sayısı 3 kat artırılan oyuncu ve kaleci animasyonlarıyla birleşerek olabildiğince gerçekçi görüntü sunuyor. Ayrıca maç içerisinde değişen hava durumu, sadece oyunun atmosferini değil maçın gidişatını da etkileme özelliğine sahip. Tüm bunların üstüne geliştirilmiş yapay zekâ da eklenince ortaya heyecandan koltuğunuzda oturamayacağınız maçlar çıkacak.

Pro Evolution Soccer 2016’yı kredi kartınızla, tüm GSM operatörlerinin mobil ödeme seçeneğini kullanarak veya isterseniz tutarı TTNET faturanıza ekleyerek Voidu’dan alabilirsiniz. PES 2016’yı sadece 69 TL’ye almak için https://voidu.com/game/pro-evolution-soccer-2016 adresini ziyaret edebilirsiniz.