Anasayfa Haber Microsoft Band 2 Görselleri Sızdırıldı

Microsoft Band 2 Görselleri Sızdırıldı

Microsoft’un yeni nesil akıllı bilekliği Band 2’nin render görselleri internete sızdırıldı.

Microsoft, geçtiğimiz hafta duyurduğu üzere 6 Ekim’de yepyeni Windows 10 cihazlarını tanıtacağı bir lansman gerçekleştirecek. Lansmanda yeni Lumia akıllı telefonları ve Surface Pro 4 ikisi bir arada tabletinin yanı sıra, ikinci nesil akıllı bilekliği olan Microsoft Band 2’nin de gün ışığına çıkması bekleniyor. Etkinliğe az bir zaman kala Band 2’nin render görselleri internete sızdırıldı.

Microsoft_Band_2_02

Görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla yeni Microsoft Band, selefindekinden farklı olarak düz yerine kavisli ekran kullanacak gibi görünüyor. Cihazın içinde kullanılan bileşenlerle ilgili şimdilik bilgi sahibi değiliz. Ancak gerçekten buna benzeyecekse epey karizmatik bir tasarıma sahip olacak demektir.

Band 2’nin yazılımsal bazı yeni özellikler barındıracağı söyleniyor. Örneğin merdiven çıkma ya da inme gibi durumlarda kullanıcıların ne kadar yüksekliğe ulaştığını hesaplayabilecek, kalp ritmini ölçebilecek, adım sayabilecek, yakılan toplam kaloriyi hesaplayabilecek ve spor yapanların hoşuna gidebilecek daha pek çok özelliğe sahip olacak.