MSI Ekran Kartlarıyla Assassin’s Creed Bedava!

In Bülten, Haber by Berker Güngör5 Comments

Kısa bir süre için Assassin’s Creed Chronicles: China ve Assassin’s Creed Chronicles: India oyunlarına MSI Radeon R9 380 GAMING veya MSI Radeon R7 370 GAMING ekran kartlarına ait geçerli satış belgenizle sahip olabilirsiniz.

Assassin’s Creed Chronicles: China, sizi 1526 yılının Çin topraklarına götürüyor. Çin kardeşliğinin kalan son suikastçisi, efsanevi Ezio Auditore’nin öğrencisi Shao Jun olarak siz, eski kardeşliği geri getirmeye çalışacak ama intikamınızı almaktan da geri kalmayacaksınız.

Assassin’s Creed Chronicles: India, sizi Sikh İmparatorluğu ve İngilizlerin Orta Hindistan kumpanyası arasındaki kargaşaya, 1841 yılına götürüyor. Arbaaz Mir olarak gizemli parçayı geri götürmeniz gerekiyor. Fakat dikkatli olun, sevgiliniz ve arkadaşlarınız tehlikede!

MSI Radeon R7 370 GAMING veya Radeon R9 380 GAMING ekran kartları, modern oyun sistemleri için en mükemmel seçenekler. MSI’ın ödüle doymayan TWIN FROZR V soğutma çözümü ile bu ekran kartları savaşın en ateşli anında bile soğukkanlı olmayı başarıyor.

Kampanyaya dahil olan ekran kartlarından birini satın aldıysanız, burada verilen bağlantıdan ürün kaydınızı yaptırarak oyun kodunuza sahip olabilirsiniz.

MSI AC Kampanya