Cooler Master, Xornet 2 Modelini Duyurdu

In Bülten, Haber by Berker Güngör2 Comments

Cooler Master, FPS ve RTS oyuncuları için geliştirdiği Xornet II modelini çıkardı.

Tüm kontrolü oyuncuya vermek için geliştirilmiş optik sensörü, her zaman göreve hazır DPI ayarları, kaydırma tekerleğindeki 18.6 milyon renge sahip RBG ledi , kullanımı kolay yazılımı ve kalibre edilmiş LOD(optik sensörün yüzey ile temas aralığı) ayarı sayesinde Xornet II herkese hitap ediyor.

Kontrol ve Hız İçin 3500 DPI

Ergonomik açıdan kullanıcıların rahat etmesi için tasarlanan Xornet II’deki yüzük parmağınızın dinlenmesi için ayrılan bölüm ve diğer taraftaki baş parmağın kaymaması için oluşturulan ve kauçuk ile kaplanan yüzey sayesinde saatlerce süren oturumlarda bile konfordan ödün vermiyorsunuz. Kullanılan Avago 3320 optik sensor hız ve kontrol sağlıyor. İsteğe göre ayarlanabilen 3 farklı DPI kontrol seviyesiyle (500 – 3500 arasında) farklı durumlara hazırlık sağlıyor.

Ayrıca yazılımla da kendi stilinize göre en uygun DPI ayarını da yapabilirsiniz. Kaydırma tekerleğindeki RBG LED hangi DPI seviyesinde olduğunuzu bilmenizi kolaylaştırıyor. Yazılım sayesinde LOD (optik sensörün yüzey ile temas aralığı) seviyesini ayarlayabilir, RGB LED rengini değiştirebilir ve tuşlara istediğiniz görevi atayabilirsiniz.

CM Xornet 2

LOD Kontrol Özelliği

Xornet II ile birlikte gelen özellikler sayesinde farenizi herhangi bir yüzeyde çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için LOD seviyesini yazılımla ya da yazılıma ihtiyaç durmadan fare üzerindeki butonları kullanabilirsiniz. Bu sayede tahta, kumaş ve silikon gibi yüzeylerde sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Yan kısımdaki baş parmak için atanmış iki tuş dahil farede yer alan yedi tuşu isteğinize göre programlayabilirsiniz. Yüksek kalitedeki Omron butonlar beş milyon tıklama ömrü sunuyor. Büyük, kauçuk kaydırma tekerleği FPS oyunlarında oyuncuların doğru silah seçimini yapabilmesi için en uygun dirençle ayarlanmış.

The Xornet II Kasım’dan itibaren, 29,90 Euro fiyatla yerel satıcılarda satışa sunulmuş olacak.