Anasayfa Haber Bülten ASUS’tan Oyunculara Özel Ağ Çözümleri

ASUS’tan Oyunculara Özel Ağ Çözümleri

ASUS RT-AC5300
ASUS RT-AC5300

ASUS’un yeni router modelleri RT-AC88U ve RT-AC5300 içerdikleri ASUS’a özgü özellikler ve yüksek performanslarıyla, çevrimiçi oyunlarda işini şansa bırakmak istemeyen oyuncular düşünülerek tasarlandı.

Çift bant kablosuz AC1300 standartını sunan RT-AC88U modeli, toplamda 3167 Mbps veri oranıyla düşük gecikmeli çevrimiçi oyun imkanı sunuyor. NitroQAM teknolojisiyle sağlanan bu hızla birlikte hem oynarken, hem de 4K/UHD standartında stream izlerken takılma yaşamıyorsunuz.

Router’ın en önemli özelliği ise ücretsiz olarak sunulan WTFast GPN (Gamers Private Network) Oyun Hızlandırıcı. Oyuna özel bir VPN sunucusuna bağlanmanızı sağlayan bu teknolojiyle, en düşük gecikme süreleri ve en az veri paketi kaybı garantileniyor, rakiplerinize karşı her çevrimiçi oyunda üstünlük sağlıyorsunuz.

Ayrıca Adaptive QoS özelliğiyle çevrimiçi oyun oynarken, ağınızda yapılan diğer işleri ikinci plana atarak tüm bağlantınızı oyuna odaklayabilirsiniz. Bununla birlikte AiProtection yazılımı, antivirüs ve diğer üçüncü parti yazılımları siz oyun oynarken kapatarak tüm işlem gücünün oyununuza sunulmasına yardımcı olur.

Asus RT-AC88U

Performansını daha üst seviyeye taşımak isteyen oyuncular için tasarlanan RT-AC5300 ise toplamda 5334 Mbps veri aktarımıyla yüksek performans sunuyor. Üç bant desteği sunan router, Smart Connect teknolojisiyle, bağlı cihazlara yük durumuna, sinyal gücüne ve cihazın hızına göre otomatik olarak uygun frekansı sunuyor.

4×4 MIMO anten tasarımıyla 500 metrekareye kadar kapsama alanı sunan RT-AC5300, bu kapsama alanında 8 kat daha fazla güç sağlayan MU-MIMO teknolojisine de sahip. Yine oyuncular için ücretsiz olarak sunulan WTFast GPN (Gamers Private Network) Oyun Hızlandırıcı özelliğine sahip olan RT-AC5300, bir oyuncunun sahip olmak isteyeceği bir ağ cihazı.