Anasayfa Haber Dying Light: The Following İçin Yeni Video Çıktı

Dying Light: The Following İçin Yeni Video Çıktı

Dying Light: The Following’deki arazi araçlarının nasıl ölümcül modifiye edilebildiğini bu videoda görebilirsiniz.

Techland yapımı Dying Light, geçtiğimiz yılın en başarılı oyunlarından biriydi. Dying Light: The Following ek paketinin duyurusunu da yapan Techland, geçen sene bir fragman da yayınlamıştı. Zorlu görevlerin bizi beklediği yeni oyunda ana karakter Kyle Crane’in daha önce anlatılmayan maceraları konu alınıyor.

PC, PS4 ve Xbox One platformları için hazırlanan Dying Light: The Following’in yeni bir videosu daha yayınlandı. Oyuna eklenen arazi araçlarının nasıl modifiye edildiğini gösteren bu video, kişiselleştirme seçeneklerine önem verenler için epey önemli.

“Buggy” olarak isimlendirilen arazi araçlarının dışı istenildiği gibi farklı renklere boyanabiliyor, çeşitli desenler de eklenebiliyor. Buggy’ler yalnızca boyanmakla kalmıyor elbette. Özel tamponlar ve alev silahları yardımıyla araçlar tam bir canavara dönüştürülebilecek. Ayrıca aracın iç kısmına yönelik çeşitli modifikasyon seçenekleri de sunuluyor.

9 Şubat’ta her üç platform (PC, PS4 ve Xbox One) için de çıkacak olan oyun, Enhanced Edition’a dahil olanlara ücretsiz DLC şeklinde sunulacak. Ayrıca henüz çıkmamış olan DLC’lerin satın almanızı sağlayan Season Pass sistemi de ücretsiz seçeneğe dahil. Eklentinin tek başına satış fiyatı ise 19.99 dolar olarak belirlenmiş.