HyperX Cloud Revolver, Dünya Şampiyonasında Ortaya Çıktı

In Bülten, Haber by Berker Güngör2 Comments

HyperX, üç sezondur kulaklık ve RAM sponsoru olarak destek verdiği Intel Extreme Masters World Championship’de yeni kulaklığını görücüye çıkardı.

HyperX, üç sezondur resmi kulaklık ve RAM sponsoru olduğu Intel Extreme Masters World Championship’in bu yılki organizasyonunda HyperX Cloud Revolver’i katılımcılarla tanıştırdı. 2-6 Mart tarihleri arasında Polonya’nın Katowice kentinde gerçekleştirilen eSpor şampiyonasında HyperX, Cloud ailesine eklenen yeni kulaklık modeli HyperX Cloud Revolver’i ilk kez gün yüzüne çıkardı.

Tüm dünyada 25’i aşkın global eSpor takımına sponsor olan HyperX, hem takımları hem de organizasyonları destekleyerek eSpor’un Türkiye’de ve dünyada gelişiminde önemli rol oynuyor. 2-6 Mart tarihleri arasında Polonya’nın Katowice kentinde gerçekleştirilen Intel Extreme Masters (IEM) Katowice World Championship’de de sponsorlar arasında yer alan HyperX’in, elektronik sporlar tutkunlarının ve oyunlara gönül verenlerin yoğun ilgisine sahne olan IEM Katowice World Championship’de ilk kez yüzünü gösteren HyperX Cloud Revolver, Mayıs ayında tüm dünyada meraklılarının beğenisine sunulacak.

HyperX ürün grupları yüksek hızlı DDR4 ve DDR3 RAM’ler, SSD’ler, USB’ler ve mouse pad’ler gibi üst düzey performanslı HyperX Cloud ailesinin en yeni üyesi olan HyperX Cloud Revolver’in resmi tanıtımıyla birlikte detayları gün yüzüne çıkacak.

 

HyperX_Cloud_Revolver_Set