Far Cry Primal Oynuyoruz - Kaplan mı o?

Far Cry Primal Oynuyoruz – Kaplan mı o?

In Oyun, Video by Ali Güngör31 Comments

Far Cry Primal ile milattan önce 10.000 yılına geri dönüyoruz. Mamutların ve kılıç dişli kaplanların dolaştığı topraklarda elde yay, belde sopa ile hayatta kalmaya çalışıyoruz…

Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry Primal çok farklı bir zaman diliminde geçiyor. Günümüzden 12.000 yıl öncesinde geçen oyunda doğada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Sadece doğa ile mücadele etmiyor, diğer avcı toplayıcı kabileler ile de sert hayat koşulları içerisinde yaşam savaşı veriyoruz.

Avrupa’da Mezolitik Çağ, Ön Asya’da ise Epipaleolitik Çağ olarak adlandırılan bu dönem basit bir tabirle mağara adamlarının devri. Oyunun yapımcıları dönemi yanısıtırken eksik kısımları doğal olarak bol bol hayal gücü ile doldurdular. Sonuçta bunun bir oyun olduğunu, belgesel olmadığını hatırlamakta fayda var.

Biz de Far Cry Primal Oynuyoruz videomuzda 1080p 60 FPS olarak en yüksek ayarlarda, X99 Test Sistemimizde oynuyoruz. Oyun henüz yeni çıktığı için çift ekran kartı kullanımında hatalar var, biz de SLI kapalı olarak tek ekran kartı kullandık. Yeni incelemelerimizde de bu oyunu testlerde görebilirsiniz.

Sistemin eski hali: Technopat X99 Test Sistemi V 1.0

Son hali: Technopat X99 Test Sistemi V 2.0

Far Cry Primal Sistem Gereksinimleri

Dipnot: Evet kaplan hatta Smilodon!