Sovyet Kruvazörleri, World of Warships Filosuna Katılıyor

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

World of Warships 0.5.4 yaması ile Sovyet teknoloji ağacına eklenen 9 savaş gemisi, 24 Mart itibariyle Türk kaptanlarının emrinde olacak.

World of Warships’in Yapımcısı Artur Plociennik yeni yamayla ilgili olarak, “Sovyet kruvazör grubunu geliştirmeye iki yıldan uzun bir süre önce başladık ve gemileri elimizden geldiğince gerçekçi yapmak için çok çalıştık. Oyuncuların bu kruvazörlerin müthiş hızından ve ateş gücünden faydalandıklarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz,” yorumunda bulundu.

Sovyet teknoloji ağacına eklenen gemilerden Project 26 Kirov kruvazörü, hafif kruvazörlerin boyutlarına ve hızına sahip olmasına rağmen ağır kruvazörlerin silahlarıyla donatılmış. Amerikan Des Moines sınıfı gemilere rakip olması planlanan Project 66 Moskva ise World of Warships geliştiricileri tarafından modellenmeden önce yalnızca kâğıt üzerinde var olan bir gemiydi. Bu iki gemiyi karşı karşıya getirmek artık World of Warships oyuncularının elinde.

Yardımcı sistemler olmadan Sovyet gemilerinin hızından ve ateş gücünden sonuna kadar faydalanmak mümkün değil. Bu yüzden Sovyet kruvazörleri görüş alanınızın dışındaki düşmanları tespit etmenizi sağlamasıyla yüksek seviyelerde oldukça fayda getiren radar sistemleriyle geliyor.

World of Warships 0.5.4 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://worldofwarships.eu adresini ziyaret edin.