Anasayfa Haber Bülten HTC 10 Resmen Tanıtıldı

HTC 10 Resmen Tanıtıldı

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 10, mühendisliği, işçiliği, performans ve kamera özellikleriyle akıllı telefon kullanıcılarının beklentilerini yeniden şekillendirecek.

HTC, 12 aydır kapalı kapılar ardında üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi akıllı telefonu HTC 10’u bugün tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de tanıttı. Ürün geliştirme sürecinin ayrılmaz bir parçası olan müşteri geri bildirimlerine öncelik veren ve detaya gösterilen özeni temsil eden HTC 10, bir amiral gemisi akıllı telefondan isteyeceğiniz her şeyi sunuyor.

Dünya’da ilk kez hem ön hem arka kamerada sunulan optik imaj sabitleyici (OIS), geniş f/1.8 diyafram açıklığına sahip lensleri, yeni ve daha büyük sensörlerleriyle HTC 10 muhteşem bir kamera deneyimini mümkün kılıyor.

HTC 10 İnceleme Videosu

HTC 10 Ön İnceleme

Üstelik 12 milyon yeni nesil UltraPiksel (piksel başına 1,55um), arka kamerada yer alan çok hızlı lazer otomatik odaklama (Laser Auto-Focus), geniş açılı objektif ve ekran flaşıyla desteklenen UltraSelfieTM ön kamerasıyla HTC 10, hem ön hem arka kamerasıyla loş ışıkta dahi son derece net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunuyor.

Bir akıllı telefonu zirveye çıkartan sadece görüntüleme teknolojisi değildir. HTC 10, 4K videoyu dünyanın ilk stereo 24-bit Hi-Res sistemi ile birleştirerek standart kayıtlara göre 256 kat daha fazla detayı, iki kat daha yüksek bir frekans aralığında yakalıyor.

HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10

HTC_10_Altın_arka

HTC 10, Hi-Res ses sertifikasının yanı sıra, müziğin tam da sanatçının duyulmasını istediği şekilde sunmak için tasarlandı. Geleneksel bir kulaklık amfisine göre iki kat daha güçlü ses veren kulaklık amfisi, 16-bitten 24-bit sese yükseltme yeteneği ve yüksek performanslı dijitalden analoğa dönüştürme yeteneğinin bir araya gelmesi sonucu ortaya pazardaki diğer cihazlara göre daha az ses kaybı sağlayarak, ses alanında üstün bir ses performansı ortaya çıkarıyor.

İçten dışa daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanan HTC 10, en son Qualcomm Snapdragon 820 işlemci ve gelişmiş 4.5G LTE ile birlikte sunuluyor. Ayrıca HTC10, telefonu daha hızlı ve pil kullanımı açısından daha tasarruflu hale getirirken, güvenlik ve uygulama yönetiminin daha verimli işlemesini sağlayan Boost+ uygulamasıyla birikte geliyor. Boost+ aynı zamanda telefon hafızasını otomatik olarak optimize etme ve oyun sırasında daha az pil kullanımı sağlama özelliklerine de sahip Bununla birlikte fazla güç kullanan programları otomatik olarak algılayıp kapatan yeni PowerBotics sistemi de pil ömrünü %30 uzatarak tek şarjın iki güne kadar dayanmasına imkan veriyor.

HTC 10 yarı saydam, çok yönlü ön kapağa sahip ve tamamen yenilenmiş bir aksesuar olan Ice View kılıfı da kullanıcılara sunuyor. Ice View kılıf kullanırken kullanıcının bir çağrıyı cevaplamak veya bir sonraki şarkıya geçmek veya mükemmel bir fotoğraf karesini yakalamak istediğinde kılıfın kapağını açması gerekmiyor.

HTC 10 karbon gri, gümüş ve altın rengi olmak üzere üç farklı renk kombinasyonuyla tüketicilere sunulacak. HTC 10, 250 TL değerindeki özel seramik kulaklığı ve 3.0 Rapid Charger hızlı şarj cihazıyla beraber Türkiye’de Mayıs 2016 tarihinden itibaren tüm satış kanallarında kullanıcılarla buluşacak.

HTC 10
HTC 10
HTC 10
HTC 10